عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيام آيت‌الله العظمي مكارم شيرازي در محكوميت كشتار مردم بحرين

پيام آيت‌الله العظمي مكارم شيرازي در محكوميت كشتار مردم بحرين
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:32 ب.ظ

آيت الله العظمي مکارم شيرازي در پيامي ضمن محكوم كردن كشتار مردم در بحرين، از شيعيان جهان خواست تا در برابر اين جنايات سکوت اختيار نکنند و فرياد اعتراض خود را از هر سو در برابر اين دژخيمان بلند کنند تا شيعيان بحرين تصور نکنند تنها هستند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در پيام اين مرجع تقليد آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحيم

حوادث بسيار دردناکى در بحرين در جريان است. حاکمان ظالم و حلقه به گوش بيگانگان در آنجا حمام خون به‌راه انداخته‌اند و شيعيان را که هيچ گناهى جز درخواست احقاق حقوق از دست رفته خود ندارند، به وحشيانه‌ترين وضعى به خاک و خون مى‌کشند.

ما ضمن اينکه جنايات ضد انسانى حاکمان بحرين را شديدا محکوم مى‌کنيم از جوامع بين‌المللى مى‌خواهيم که در برابر اين جنايات هولناک سکوت نکنند و اجازه ندهند حاکمان خودکامه بحرين دست به هر جنايتى بزنند.

از شيعيان جهان نيز مى‌خواهيم که در برابر اين جنايات سکوت اختيار نکنند و فرياد اعتراض خود را از هر سو در برابر اين دژخيمان بلند کنند تا شيعيان بحرين تصور نکنند تنها هستند و حاکمان آنجا نيز بدانند اين شيعيان مظلوم تنها نيستند. حکومت بحرين بداند اين‌گونه کارها سرانجام ريشه آنها را خواهد زد و مسلمانان بحرين از شر آنها نجات خواهند يافت.

اينجانب لازم مى‌دانم شهادت جوانان بحرينى را به همه علماى محترم و مبارز آن سامان و تمام اهالى محترم بحرين تبريک و تسليت عرض کنم و اميدوارم در پرتو خون اين شهيدان عاليقدر خداوند همه مشکلات اهالى محترم را حل فرمايد و از دشمنانشان انتقام گيرد. (إنّ ربّک لبالمرصاد)»

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها