عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

مديرکل ارشاد استان كرمان: دولت "سازندگي" فرهنگ را ويران كردو دولت "اصلاحات" آن ويرانيها را به آب داد

مديرکل ارشاد استان كرمان: دولت "سازندگي" فرهنگ را ويران كردو دولت "اصلاحات" آن ويرانيها را به آب داد
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:32 ب.ظ

دبير شوراي فرهنگ عمومي استان کرمان معتقد است: دولت "سازندگي" فرهنگ را در ايران ويران و دولت "اصلاحات" هم آن ويرانيها را به آب داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه كوير، "احمد سعيدي" در نخستين گردهمايي شوراي فرهنگ عمومي شهرستان کرمان، با بيان اينکه دولت احمدي‌نژاد به مدد فرهنگ آمده است، تصريح کرد: جهتگيريهاي دور سوم سفرهاي استاني هيأت دولت، فرهنگي است که بايد مديريت کرد تا انتفاع لازم در باب مسايل فرهنگي نصيب مردم شود.

وي افزود: شرايط ما در دنيا، شرايط ويژه‌اي است و اهميت آن از اين باب است که نقش پرچمداري جمهوري اسلامي ايران در دنياي کنوني به وضوح روشن است.

وي با بيان اينکه همه اين حرکتهاي مردمي در مقابل قلدران، برگرفته از جمهوري اسلامي ايران است، اظهار کرد: اتفاقاتي که در کشورهاي اسلامي و دنياي عرب رقم خورد، برگرفته از انديشه‌اي است که امام خميني(ره) باني، مبتکر و پرچمدار آن بوده است و اگر امروز قدرتهاي استکباري جنگ نرم راه مي‌اندازند به خاطر تقابل با اين انديشه و تفکر است.

سعيدي تصريح کرد: به فضل خداوند ما به سمت و سويي حرکت مي‌کنيم که اين انقلاب را به دست صاحب اصلي آن برسانيم تا در سايه‌سار حکومتش عدالت و امنيت واقعي ايجاد شود.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان کرمان با بيان اينکه مقام معظم رهبري در هر سخن و کلامي بر بصيرت تأکيد فراوان دارند، افزود: اگر بصيرت نباشد همان اتفاقي مي‌افتد که در صدر اسلام بعد از رحلت پيامبر اکرم(ص) رخ داد.

وي گفت: شوراي فرهنگ عمومي بايد در راستاي ارتقاي بصيرت تلاش کند چرا بايد فضاي جامعه به گونه‌اي شود که کساني که ادعاي حرمت در مسير امام خميني(ره) را دارند به دنبال ريشه‌زني آرمانهاي ايشان باشند. آنان که به‌اصطلاح ستون انقلاب محسوب مي‌شوند، اين فتنه‌ها مربوط به همين ستونهاست.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان کرمان تصريح کرد: اگر امروز ولي فقيه نبود اين انقلاب از بين رفته بود. امروز به برکت اين جايگاه است که کشور توانسته جايگاههاي رفيع‌تري را در عالم کسب کند.

وي با بيان اينکه شوراي فرهنگ عمومي بايد بستر ارتقاي بصيرت را فراهم کند، گفت: مجموعه نخبگان منطقه به عنوان شوراي فرهنگي عمومي رقم خورده است که بايد در استانها، شهرستانها و بخشها به خوبي فعاليت کند.

سعيدي يکي از مأموريتهاي اين شورا را، خدمات‌رساني فرهنگي به دورترين نقاط عنوان و خاطرنشان کرد: در سياست عدالت‌محور دولت احمدي‌نژاد همه بايد از فرهنگ بهره‌مند شوند بنابراين شوراي فرهنگ عمومي در يک بخش مي‌تواند با حداقل داشته‌ها بيشترين انتفاع را نصيب مردم كند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها