عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

کشف بيش‌از 63هزار عدد انواع مواد محترقه از دو قاچاقچي حرفه‌اي در تبريز

کشف بيش‌از 63هزار عدد انواع مواد محترقه از دو قاچاقچي حرفه‌اي در تبريز
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:33 ب.ظ

فرمانده انتظامي تبريز از دستگيري دو قاچاقچي حرفه‌اي و کشف بيش از 63 هزار عدد انواع مواد محترقه توسط مأموران کلانتري 17 تبريز خبر داد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه آذربايجان‌شرقي، سرهنگ "يعقوب حاذق" افزود: در پي اطلاع از فعاليت گسترده "صابر - ز" در زمينه تهيه و توزيع انواع مواد محترقه به صورت انبوه و انتقال آن به بازار تبريز، رسيدگي به موضوع در دستور کار مأموران انتظامي کلانتري 17 تبريز قرار گرفت.

او ادامه داد: مأموران با استفاده از شگردهاي خاص پليسي موفق شدند محل فعاليت نامبرده را شناسائي و طي يک عمليات غافلگيرانه و منسجم با هماهنگي مقام قضائي خودروي وي را در ورودي بازار متوقف كنند.

سرهنگ حاذق گفت: مأموران بلافاصله راننده خودرو را دستگير و در بازرسي از داخل خودرو تعداد 63 هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و ضبط کردند.

او گفت: متهم پس از انتقال به کلانتري در بازجوئي‌ها ضمن قبول اتهام وارده، اقرار كرد: مواد محترقه را با همکاري و همدستي فردي به نام "پرويز - م" از استانهاي همجوار بصورت قاچاق به تبريز منتقل و در سطح بازار تبريز توزيع مي‌کرديم.

رئيس پليس تبريز اظهار داشت: مأموران بلافاصله محل اختفاي همدست وي را شناسائي و بصورت غافلگيرانه نامبرده را دستگير و پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي اعزام كردند که پرونده آنها در حال رسيدگي است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها