عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

کشف بيش‌از 63هزار عدد انواع مواد محترقه از دو قاچاقچي حرفه‌اي در تبريز

کشف بيش‌از 63هزار عدد انواع مواد محترقه از دو قاچاقچي حرفه‌اي در تبريز
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:33 ب.ظ

فرمانده انتظامي تبريز از دستگيري دو قاچاقچي حرفه‌اي و کشف بيش از 63 هزار عدد انواع مواد محترقه توسط مأموران کلانتري 17 تبريز خبر داد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه آذربايجان‌شرقي، سرهنگ "يعقوب حاذق" افزود: در پي اطلاع از فعاليت گسترده "صابر - ز" در زمينه تهيه و توزيع انواع مواد محترقه به صورت انبوه و انتقال آن به بازار تبريز، رسيدگي به موضوع در دستور کار مأموران انتظامي کلانتري 17 تبريز قرار گرفت.

او ادامه داد: مأموران با استفاده از شگردهاي خاص پليسي موفق شدند محل فعاليت نامبرده را شناسائي و طي يک عمليات غافلگيرانه و منسجم با هماهنگي مقام قضائي خودروي وي را در ورودي بازار متوقف كنند.

سرهنگ حاذق گفت: مأموران بلافاصله راننده خودرو را دستگير و در بازرسي از داخل خودرو تعداد 63 هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و ضبط کردند.

او گفت: متهم پس از انتقال به کلانتري در بازجوئي‌ها ضمن قبول اتهام وارده، اقرار كرد: مواد محترقه را با همکاري و همدستي فردي به نام "پرويز - م" از استانهاي همجوار بصورت قاچاق به تبريز منتقل و در سطح بازار تبريز توزيع مي‌کرديم.

رئيس پليس تبريز اظهار داشت: مأموران بلافاصله محل اختفاي همدست وي را شناسائي و بصورت غافلگيرانه نامبرده را دستگير و پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي اعزام كردند که پرونده آنها در حال رسيدگي است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها