عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رييس سازمان صنايع و معادن گيلان: سوء مديريت‌ها در تعطيلي صنايع نساجي نقش مهمي دارد

رييس سازمان صنايع و معادن گيلان: سوء مديريت‌ها در تعطيلي صنايع نساجي نقش مهمي دارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:34 ب.ظ

رييس سازمان صنايع و معادن گيلان گفت: ايران پوپلين امروز به اوج توليد خود رسيده است.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خزر- مهندس محمدحسين اصغريان در جمع كارگران شركت ايران پوپلين كه پس از چند ماه تعطيلي مجددا به مدار توليد بازگشت گفت: پيگيري‌هاي مستمر مديريت استان و نمايندگان و ورود مستقيم وزارت صنايع و معادن به اين امر موجب شد شركت ايران پوپلين، شركت مهم صنعت نساجي كشور دوباره در مسير توليد قرار گيرد و مديريت آن نيز به نماينده كارگران اين كارخانه سپرده شد.

 

وي افزود: در حال حاضر شركت ايران پوپلين ركورد توليد را در بهترين دوران سال‌هاي توليد خود دارد.

 

مهندس اصغريان با بيان اين كه اين كارخانه 400 نفر پرسنل دارد اما با توجه به ظرفيت بالاي اين كارخانه با سوددهي و برنامه‌ريزي‌ها امكان اشغالزايي تا 700 نفر نيز وجود خواهد داشت خاطرنشان كرد: با مديريت توانمند و شجاعت طبقه كارگري در سال 90، اين كارخانه بدون زيان عملياتي و با سوددهي مطلوب ثابت خواهد كرد كه به تعطيلي كشاندن ساير كارخانه‌هاي نساجي به دليل سوء مديريت‌ها صورت گرفت كه با كمي پايداري و احساس دلسوزانه ميتوانست اين امر اتفاق نيفتد.

 

وي ادامه داد: محصولاتي كه در اين كارخانه توليد مي شود بسيار با كيفيت و سازگار با فيزيولوژي بدن انسان توليد مي‌شوند و با ارتقاي فرهنگي مردم در خريد كالاهاي داخلي ضمن اشتغالزايي پايدار در كشور و توليد ثروت ملي، رقباي خارجي نيز كنار خواهند رفت.

 

مهندس اصغريان تصريح كرد: با هدفمندشدن يارانه‌ها بسته‌هاي حمايتي مناسبي براي واحدهاي صنعتي در كشور در نظر گرفته شده است و براي كارخانه ايران پوپلين رشت نيز به منظور تكميل زنجيره توليد، نوسازي ماشين آلات و افزودن آن براي توليد و ظرفيت بالاي كارخانه تسهيلاتي در نظر گرفته شده است.

 

مهندس اصغريان با بيان اين كه با بازگشت مجدد اين كارخانه به مدار توليد فقط هدف بيكار شدن كارگران نبوده است گفت: واگذاري مديريت اين كارخانه به نماينده كارگران، اين شركت را الگويي براي تمام صنعت نساجي كشور قرار خواهد داد و اين مسووليت خطير را به عهده خواهند داشت با به نمايش گذاشتن ركوردهاي جديد توليد در اين كارخانه، از به تعطيلي كشاندن هر كارخانه نساجي كشور جلوگيري شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها