عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مشاور کروبی در لندن چه می کند! + تصاویر

مشاور کروبی در لندن چه می کند! + تصاویر
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:34 ب.ظ

مشاور کروبی در لندن چه می کند! + تصاویر
وی به عنوان مشاور کروبی در انتخابات ریاست جمهوری فعالیت می کرد. نامبرده در فیس بوک خود مردم را تشویق به تجمعات غیر قانونی می کند. قابل ذکر است اخذ ویزای اقامت در انگلیس بدون نظر سرویس های امنیتی آن کشور امکان پذیر نمی باشد.
به گزارش البرز ، مجتبی واحدی سردبیر سابق روزنامه آفتاب یزد و همکار فعلی شبکه تلویزیون بی بی سی فارسی که در لندن به سر می برد فعالیت های مختلف از جمله آموزش هلی کوپتر سواری !!!! دیدار با عبدالکریم سروش و... می پردازد. وی به عنوان مشاور کروبی در انتخابات ریاست جمهوری فعالیت می کرد. نامبرده در فیس بوک خود مردم را تشویق به تجمعات غیر قانونی  می کند. قابل ذکر است اخذ ویزای اقامت در انگلیس بدون نظر سرویس های امنیتی آن کشور امکان پذیر نمی باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سلامی به گرمی آفتاب

بنده مدير تالار  عکس های خبری شدم و قصد دارم از کاربران نمونه انتخاب کنم و بهترين را به سايت معرفی کنم بدهی است اگر شما تلاش چشم گيری داشته باشيد بدون شک برنده خواهيد شد .

و مباحثی را در تالار مطرح می کنيم در قالب عکس،  که عکسی را به عنوان عکس نمونه يا پست ويژه قرار می دهيم و کاربران نظر يا نقدی می کنند .

پس گذاشتن عکس به سختی گذاشتن مطلب و مطالعه ان نيست پس  درنگ نکنيد 

پس  با گذاشتن مطلب در انجمن  هم شانس برنده شدن را از دست ندهيد و هم کاربر نمونه شويد...

و......

 

مشکل اینجاست که   

 

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

 

ما جراتش را نداریم.

 

زندگی پر از اتنخاب است

amirbest

amirbest
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اسفند 1387 
تعداد پست ها : 2319
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها