عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اپراتور برتر موبايل در حوزه سلامت معرفي شد

اپراتور برتر موبايل در حوزه سلامت معرفي شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:34 ب.ظ

اپراتور برتر موبايل در حوزه سلامت معرفي شد
 

 
وزراي بهداشت و ارتباطات و فناوري اطلاعات جايزه اپراتور تلفن همراه برتر در حوزه سلامت کشور را به اپراتور موبايل ايرانسل اعطا کردند.
در مراسم اختتاميه جشنواره رسانه‌هاي تصويري و ديجيتال سلامت که با حضور وزراي بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و ارتباطات و فناوري اطلاعات و جمعي از فعالان حوزه سلامت و رسانه در مرکز همايش‌هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان برگزار شد، از سوي هيئت داوران، تنديس، لوح تقدير و جايزه اپراتور برتر حوزه سلامت کشور به دليل فراهم کردن بستر برتر محتواي تلفن‌همراه در حوزه سلامت و اهتمام به سلامت و بهداشت محيط از لحاظ تشعشعات راديويي به شرکت خدمات ارتباطي ايرانسل اعطا شد.
در مراسم برترين‌هاي جشنواره رسانه‌هاي تصويري و ديجيتال سلامت، علاوه بر مرضيه وحيد دستجردي و رضا تقي پور، عيسي زارع‌پور- رئيس مرکز رسانه‌هاي ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، عليرضا مصداقي‌نيا- معاون بهداشت وزارت بهداشت، امامي رضوي - معاون درمان وزارت بهداشت و فاطمه رخشاني- مديرکل آموزش و ارتقاي سلامت وزارت بهداشت حضور داشتند.
در اين مراسم از ايرانسل به دليل توسعه دانش و سواد سلامت در راستاي تعالي و ارتقاي سلامت جامعه و از طريق فراهم کردن بستر برتر عرضه محتواي تلفن‌همراه در حوزه سلامت و اهتمام به سلامت و بهداشت محيط از لحاظ تشعشعات راديويي با اهداي تنديس، لوح و جايزه اپراتور برتر در حوزه سلامت تقدير شد.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها