عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ورود يك ميليون خودروي الكترونيكي به بازار تا سال 2015

ورود يك ميليون خودروي الكترونيكي به بازار تا سال 2015
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:36 ب.ظ

ورود يك ميليون خودروي الكترونيكي به بازار تا سال 2015

  
كاخ سفيد از طرح جديدي رونمايي كرده كه به موجب آن تا سال 2015 ميلادي بيش از يك ميليون دستگاه خودروي الكترونيكي و فوق پيشرفته وارد خيابان‌هاي آمريكا مي‌شوند.
دولت آمريكا براي افزايش تمايل مردم به استفاده از خودروهاي الكترونيكي و بسط فناوري‌هاي پيشرفته در خودروها، بودجه قابل ملاحظه‌اي را در نظر گرفته است. دولت آمريكا به منظور رسيدن به اين هدف سرمايه‌گذاري‌هاي گسترده‌اي را در اين زمينه آغاز كرده است تا بتواند دسترسي مردم به خودروهاي الكترونيكي و پيشرفته را افزايش دهد.
در پيش‌نويس طرح آمريكا آمده است كه توليد خودروهاي الكترونيكي علاوه بر آنكه مي‌تواند در حفظ محيط زيست تاثيرگذار باشد، مزاياي فراواني را براي كاربران به همراه خواهد داشت. اين خودروها كه با هزينه پايين توليد مي‌شوند، هزينه‌هاي جانبي براي تامين سوخت را از بين مي‌برند و مي‌توانند با مصرف حداقل انرژي، تمامي امكانات مورد نياز كاربران را در اختيار آن‌ها بگذارند.
در اين خودروها از نوآوري‌هاي فراوان استفاده شده است و كارشناسان آن‌ها را به نسل نوين باتري‌هاي قابل شارژ مجهز كرده‌اند كه با هر بار شارژ كردن اين باتري‌ها خودرو مي‌تواند تا 300 مايل حركت كند.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها