عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماينده ملكان: ولايت، ستون اصلي خيمه اسلام است

نماينده ملكان: ولايت، ستون اصلي خيمه اسلام است
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:38 ب.ظ

نماينده‌ي مردم ملكان در خانه ملت، ولايت را ستون اصلي خيمه اسلام عنوان و اظهار كرد: پس از پيروزي مردم مصر و تونس و ان‌شاءالله پيروزي ساير كشورهاي اسلامي، خاورميانه بزرگ اسلامي به رهبريت انقلاب اسلامي ايران شكل خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، سلمان خدادادي در نطق ميان دستورش در صحن علني امروز - يك شنبه - مجلس با بيان اين‌كه حضور پرشور مردم ملكان و ليلان در راهپيمايي 22 بهمن سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند و بيدادگر اسلامي گفت: اين راهپيمايي باعث ايجاد اميد و نشاط در مسلمانان جهان به ويژه مردم مسلمان خاورميانه و ايجاد اميد جديدي در دل‌هاي همه‌ي انقلابيون منطقه شده است.

وي با تاكيد بر اين‌كه حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن وحشت بزرگي در دل استعمارگران و سلطه جويان جهان به خصوص آمريکا و اسرائيل پليد ايجاد كرده است، افزود: همواره بيداري مردم غيور، با بصيرت و آگاه ايران اسلامي باعث عزت و سربلندي شده است به گونه‌اي که آنها در راهپيمايي 22 بهمن ثابت کردند که گوش به فرمان رهبر خويش‌اند و هيچ توطئه، تبليغ و سرمايه‌گذاري غرب باعث غفلت و خداي ناکرده عدم بصيرت آنها نبوده و نخواهد شد.

خدادادي پايه‌هاي نظام را بر سه اصل اسلام، ولايت و مردم استوار دانست و گفت: مطمئنا اگر يكي از اين پايه‌ها سست شود ساير ستون‌ها نيز فرو خواهد ريخت.

اين نماينده‌ي اصولگراي مجلس هشتم، ولايت را ستون اصلي خيمه اسلام عنوان و اظهار كرد: بي‌توجهي به اين اصل مهم و مترقي اسلام و انقلاب، خسارات جبران ناپذيري به اسلام و انقلاب مردم وارد خواهد كرد.

خدادادي با قدرداني از مردم ايران براي درك جايگاه مهم و اساسي ولايت گفت: مردم ايران حاضرند خون خود را به پاي اين اعتقاد بريزند تا مبادا تاريخ صدر اسلام تكرار شود. مردم ايران با الهام از آن دوران همواره گوش به فرمان رهبري هستند.

وي تبعيت ازرهبري و ولايت را رمز پيروزي و بيداري همه‌ي مسلمانان جهان عنوان و خاطرنشان كرد: مسلمانان مصر، تونس و ساير كشورهاي اسلامي بايد به اين مهم توجه كنند، مطمئنا با پيروزي سايركشورهاي اسلامي خاورميانه بزرگ اسلامي به رهبريت انقلاب اسلامي ايران شكل خواهد گرفت.اين موضع باعث عصبانيت استكبار جهاني است، آمريكا بايد از اين عصبانيت بميرد چون ديگر نمي‌تواند جلوي بيداري ملت‌ها را بگيرد. هر چند بخواهند با تحريك عوامل وابسته و بي‌خرد خود در داخل كشور كارهاي ايرايي انجام دهد.

خدادادي ادامه داد: ملت ايران هر روز با اين اقدام ناخردمندانه و ناآگاهانه بيدارتر، منسجم‌تر و براي ولايت وفادارتر خواهد شد.

وي با بيان اين‌كه جهانيان در چند روز اخير بيداري و شعور و بصيرت ملت ايران به عينه ديدند و همه مسلمانان آن را تحسين نمودند، گفت: در اين شرايط فتنه‌گرايان به علت بي‌توجهي مردم به آنان رسوا شدند.

نماينده‌ي مردم ملكان درخانه ملت هم‌چنين از رهبر معظم انقلاب به دليل ديدار همه ساله‌شان از مردم غيور و ولايت‌مدار تبريز كه همواره رهنمودهاي رهبري باعث بيداري تمامي مسلمانان مي‌شود، تشكر كرد.

خدادادي با اشاره به سالگرد قيام مردم تبريز در 29 بهمن 56 گفت: طبق فرمايش مقام معظم رهبري اگر مردم تبريز نبودند چه بسا قيام مردم قم به فراموشي سپرده مي‌شد. مطمئنا اگر قيام اين مردم آگاه و ولايت مدار نبود چه بسا پيروزي انقلاب به تاخير مي‌افتاد، فتنه‌هاي بعد از انقلاب مشکل ساز مي‌شد و در طول هشت سال دفاع مقدس هيچ خط شکني به خط شکنان لشکر هميشه پيروزعاشورا نمي‌رسيدند.

وي با تاكيد بر اين‌كه مردم تبريز حافظ انقلاب بودند، هستند و خواهند بود، افزود: اين مردم مسحقق خدمت‌اند و لياقت خدمت گزاري دارند، از اين رو از دولت احمدي‌نژاد انتظار دارم به اين مردم متناسب با شان آنها توجه شود.

خدادادي ادامه داد: هر چند قدم‌هاي بسيار خوبي در اين راه برداشته شده است اما لياقت مردم آذربايجان بسيار بالاست. مي‌طلبد بيش از اين جوانان آگاه و با بصيرت اين ديار در عذاب بيکاري نمانند و يا تصميمات سفرهاي استاني به مرحله اجرا درآيد.

نماينده مردم ملكان در مجلس در ادامه گفت: متاسفانه ديده مي‌شود بعضي از دولتمردان به مردم و نمايندگان اين ملت پاسخگو نيستند، به گونه‌اي كه پيدا کردن بعضي از آن‌ها براي حل مشکلات اين ملت بيدار کار بسيار سختي است.

خدادادي در پايان سالروز ولادت با سعادت پيامبر اسلام(ص) پيامبر وحدت، رحمت، منطق و علم، محبت، اخلاق، صلح و آزادي و ولادت امام جعفر صادق (ع) بنيان‌گذار و موسس مذهب جعفري را تبريك گفت.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها