عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيانيه جبهه اصولگرايان اصلاح ‌طلب به مناسبت هفته وحدت

بيانيه جبهه اصولگرايان اصلاح ‌طلب به مناسبت هفته وحدت
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:39 ب.ظ

جبهه اصولگرايان اصلاح ‌طلب با صدور بيانيه‌اي به مناسبت فرارسيدن هفته وحدت اتفاقات اخير را محكوم كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هر سال با نزديك شدن به خجسته سالروز ميلاد پيامبر مودت و رحمت حضرت محمد مصطفي (ص) يك بار ديگر عطر ياد و خاطره آن عارف كامل و امام راحل (ره) در روح و جان ميليون‌ها ايراني عاشق ولايت مي‌پيچد كه با تدبير و دورانديشي خاص خويش و نامگذاري دوازدهم تا هفدهم ربيع الاول به نام " هفته وحدت" نقشه‌ها و توطئه‌هاي دشمنان اسلام و مسلمين را نقش بر آب نمود و نهال تفرقه و نفاق كه با دسيسه استكبار جهاني و در راس آن آمريكا و اسراييل و ايادي و مزدوران داخلي آنان كم كم داشت در ميهن اسلامي عزيزمان پا مي‌گرفت را از ريشه خشكاند.

ملت شريف و هميشه در صحنه ايران ايام خجسته ميلاد با سعادت نبي مكرم اسلام (ص) و رئيس مذهب شيعه حضرت امام جعفر صادق (ع) را هر سال با شكوه‌تر از سال قبل به جشن و سرور مي‌نشينند، اما جشن‌هاي هفته وحدت امسال مي‌توانست حلاوتي صد چندان در كام ملت مسلمان ايران داشته باشد، چرا كه مسلمانان جهان در جاي جاي سرزمين‌هاي اسلامي با الهام گرفتن و تاسي از قيام اسلامي مردم ايران جرثومه‌هاي استبداد را يكي پس از ديگري به زير كشيده و خواهان جايگزيني حكومت اسلامي به جاي آنان گرديدند.

از طرفي ملت ايران با خلق حماسه عظيم راهپيمايي گراميداشت يوم الله 22 بهمن و عبور از فتنه جديد فتنه گران و پاك نمودن فضاي كشور از لوث غبار فتنه در 25 بهمن ماه به استقبال شادي مضاعفي مي‌رفتند كه دستان ناپاك نفاق يك بار ديگر به خون پاك جوانان غيور اين مرز و بوم آلوده گشته و غم را ميهمان دل‌هاي ملت نمود. خون شهيد بسيجي " صانع ژاله" منافقين كوردل و خائنين به ارمانهاي اسلام و انقلاب را بيش از پيش رسوا و بي آبرو و نظام مقدس جمهوري اسلامي را بيش از پيش در مقابل تهديدها و فتنه‌ها بيمه نمود.

صانع ژاله كه به حق از افسران جوان جنگ نرم بود، در آوردگاه جديد جهاد با فتنه گران خارجي و داخلي به فوز عظيم شهادت نائل آمد تا خون پاك و مطهرش چونان چراغي روشن بخش مسير پرنشيب و فراز پيش رويمان باشد. ملت بصير و ولايتمدار ايران هرگز اجازه نخواهند داد كه خون شهيد ژاله و ديگر شهداي انقلاب اسلامي تضييع گردد و اعتقاد راسخ دارند كه قاتلين اين شهيد بزرگوار تنها منافقين كوردل نبودند، بلكه در اين مورد نقش فتنه گران و سران فتنه كه با اعمال نابخردانه و ناشي از حقد و كينه خود آتش فتنه را در اين خاك مقدس شعله ور نمودند نيز به همان پررنگي نقش منافقين و اربابان خارجي آنان است. همان عروسك‌هاي خيمه شب بازي سست عنصر و بي اراده‌اي كه مجري بي چون و چراي سياست‌هاي مغرضانه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب‌اند. همان كساني كه معتقد بودند مي‌خواهند سيره‌ي امام راحل (ره) را در اداره‌ي حكومت احياء نمايند. ولي به نصايح دلسوزانه جانشين بر حق ايشان بي توجهي كردند. همانهايي كه با ايجاد ناامني و اعتشاش در جامعه زمينه را جهت اعمال خرابكارانه و ترورهاي كور قومي و مذهبي توسط دشمنان اسلام و انقلاب فراهم نمودند تا وحدت مردم مسلمان ايران را در آستانه‌ي هفته وحدت كه يكي از هزاران يادگار جاودان معمار كبير انقلاب اسلامي است مخدوش و متزلزل جلوه دهند. همان كساني كه روز 25 بهمن ماه كه سالگرد تجمع اعتراض آميز و اغتشاشگرانه منافقين در سال 57 مي‌باشد را براي فتنه و اغتشاش جديد خود درنظر گرفتند و از ملت هوشيار و آگاه ايران توقف داشتند كه اين همه شواهد و قرائت را ناديده انگاشته و يا به حساب تصادف و اتفاق بگذارد در اينجا از كلام معصوم استمداد مي‌طلبيم كه فرمودند خداوند متعال را شاكريم كه دشمنان ما را از ابله ترين مردمان روي زمين قرار داد" فتنه گران كه در آشوب‌هاي سال گذشته با پروژه‌هايي نظير شهيد سازي و در راس آن پروژه‌ي " ندا آقا سلطان" خود را رسوا و مضحكه خاص و عام نمودند، باز هم عبرت نگرفته و متنبه نگشتند و با ترور هدفمند و به شهادت رساندن دانشجوي بسيجي شهيد صانع ژاله وحدت بين ملت مسلمان ايران را هدف قرار دادند كه به شكرانه‌ي الهي اين بار نيز تيزشان به صخره محكم اراده پولادين ملت در دفاع از اسلام و انقلاب و ولايت خورده و به سمت خودشان كمانه كرد و بيش از پيش رسوايشان ساخت.

جبهه اصول گرايان اصلاح طلب ضمن تبريك ميلاد با سعادت پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به تمامي مسلمين جهان خصوصا مردم مسلمان ايران، شهادت شهيد بزرگوار صانع ژاله را به محضر مبارك حضرت ولي عصر (عج) و نايب بر حقشان مقام معظم رهبري ( مد ظله العالي) و ملت شهيد پرور ايران و علي الخصوص خانواده معزز آن شهيد گرانقدر تبريك و تهنيت عرض نموده و اين اقدام ناجوانمردانه را محكوم و يك بار ديگر از مقامات قضايي و امنيتي كشور تقاضاي رسيدگي ويژه تا حصول نتيجه مطلوب و ان‌شاء الله دستگيري و محاكمه عاملان آن را مي‌نمايد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها