عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

در بهمن ماه سال جاري انجام شد / بيش از صد هزار بازرسي از واحدهاي صنفي تهران

در بهمن ماه سال جاري انجام شد / بيش از صد هزار بازرسي از واحدهاي صنفي تهران
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:39 ب.ظ

در بهمن ماه سال جاري، بيش از صد هزار بازرسي توسط واحدهاي بازرسي و نظارت مجامع امور صنفي استان تهران از واحدهاي صنفي انجام شد.

به گزارش ايسنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني شوراي اصناف كشور براساس آمار و اطلاعات اخذ شده از مديريت بازرسي و نظارت اصناف كشور در خصوص بازرسي‌هاي انجام شده از بخش‌هاي خرده فروشي، عمده فروشي، خدماتي، توليدي، انبارها و سردخانه‌ها از تاريخ ‌٢/١١/٨٩ لغايت ‌٢٨/١١/٨٩ سال جاري ‌١٠٥ هزار و ‌٨٦٨ مورد بازرسي از واحدهاي صنفي توسط بازرسان واحدهاي بازرسي و نظارت مجامع امور صنفي استان تهران صورت گرفته است كه از اين تعداد ‌١٥ هزار و ‌٧٤١ مورد منجر به تشكيل پرونده شده است.

اين گزارش حاكي است شهر تهران با ‌١٣ هزار و ‌٥٩٩ مورد تخلف منجر به تشكيل پرونده بيشترين و شهرستان فيروزكوه با ‌٢٨ فقره ميزان تخلف را به خود اختصاص داده است همچنين با توجه به بازرسي‌هاي انجام شده در حوزه كالا و خدمات بيشترين تخلفات مربوط به شير يارانه‌اي، حبوبات، رب، پوشاك، تزيينات ساختمان، مرغ، گوشت، شيريني، ميوه و تره‌بار، شارژ ايرانسل، كرايه حمل ونقل، كارواش‌ها، پياز، مرغ،‌ گوشت، لوازم يدكيو سيلندرگاز و بالاترين عناوين تخلف نيز عدم درج قيمت، گران فروشي و عدم صدور فاكتور اعلام شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها