عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سردار رادان خبرداد: *وضعيت امنيتي تهران عادي است *دستگيري فردي كه قصد تخريب و ترور داشت

سردار رادان خبرداد: *وضعيت امنيتي تهران عادي است *دستگيري فردي كه قصد تخريب و ترور داشت
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:59 ب.ظ

جانشين فرمانده نيروي انتظامي از كشف و ضبط يك بسته حاوي مواد منفجره مجهز به چاشني الكترونيكي و يك قبض كلت كمري مجهز به صداخفه‌كن از عوامل وابسته، در اطراف دانشگاه تهران خبر داد.

سردار احمدرضا رادان درگفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افزود:عوامل انتظامي عصر امروز(يكشنبه) يك بسته حاوي مواد منفجره مجهز به چاشني الكترونيكي و يك قبض كلت كمري مجهز به صداخفه‌كن در اطراف دانشگاه تهران كشف كردند.

وي تاكيد كرد: همانطور كه قبلا هم گفته شده است نقش منافقين در چنين اقداماتي كاملا محرز است.

وي درعين حال تاكيد كرد: خوشبختانه عوامل پليس در تهران مستقر هستند و مشكل خاصي به لحاظ امنيتي در تهران وجود ندارد.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي ساعتي پيش نيز درگفت‌وگوبا ايسنا درگفت‌وگو از دستگيري فردي كه قصد تخريب و ترور در تهران را داشت، خبر داده بود.

سردار احمدرضا رادان با اعلام اين خبر افزود: ماموران انتظامي تهران بزرگ عصر امروز فردي را كه قصد داشت در تهران دست به تخريب و ترور بزند، به همراه مقاديري مواد تخريبي در تهران دستگير كردند.

وي با اشاره به اينكه در حال حاضر وضعيت تهران به لحاظ امنيتي عادي است، تاكيد كرد: خوشبختانه عوامل پليس در تهران مستقر هستند و مشكل خاصي به لحاظ امنيتي در تهران وجود ندارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها