عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

رئيس جمهور بلاروس: مقامات غربي آدمهاي شرور و غير شرافتمندي هستند

رئيس جمهور بلاروس: مقامات غربي آدمهاي شرور و غير شرافتمندي هستند
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:00 ب.ظ

الکساندر لوکاشنکو در واکنش به اظهارات کاترين آشتون، در خصوص متهمان آشوبهاي اخيردر اين کشور گفت: من دلم مي‌خواهد به تمام اين تفسيرها تف کنم!، آنها آدمهاي شرور و غير شرافتمندي هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) در اروپاي شرقي ، وي افزود: ما بايد آسوده خاطر باشيم و به اينکه چه کسي در کجا چه چيزي مي‌گويد، کمتر نگاه کنيم، بگذاريد هر چه مي‌خواهند بگويند.

رييس جمهور بلاروس همچنين در واکنش به اظهارات کاترين آشتون، مسئول هماهنگ کننده سياستهاي خارجي اتحاديه اروپا خاطرنشان کرد که اتحاديه اروپا نسبت به راي دادگاه مينسک در رابطه با اعضاي جناح مخالف در بلاروس با بي‌تفاوتي برخورد مي کند.

دادگاه مينسک در روز 17 فوريه پارفيونکوف 27 ساله از اعضاي تيم انتخاباتي ولاديمير نکليايف، کانديداي سابق رياست جمهوري بلاروس را به دليل شرکت در ناآرامي هاي ضد دولتي و آشوب در روز 19 دسامبر 2010 ميلادي در شهر مينسک ، به چهار سال حبس محکوم کرد.

همزمان کاترين آشتون اين راي را سياسي دانست و مقامات بلاروس را به برگزاري محاکمه‌اي عادلانه و علني براي تمام متهمان فرا خواند.

گفتني است که مخالفان دولت بلاروس در 19 دسامبر بعد از اعلام پيروزي الکساندر لوکاشنکو در انتخابات رياست جمهوري اين کشور دست به تظاهرات و آشوب زدند و با حمله به مراکز دولتي درصدد تخريب اموال عمومي برآمدند که در اين ميان صدها تن از شرکت کنندگان دستگير و روانه زندان شدند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها