عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تمام شهرستا‌ن‌هاي استان در سال 90 مجهز به مركز پيام مي‌شوند

تمام شهرستا‌ن‌هاي استان در سال 90 مجهز به مركز پيام مي‌شوند
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:01 ب.ظ

رييس مركز حوادث و فوريت‌هاي پزشكي آذربايجان غربي گفت: 50 پايگاه اورژانس در ايام نوروز آماده ارايه خدمات هستند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دكتر عمراني با بيان اين مطلب افزود: از اين تعداد 23 پايگاه شهري و 27 پايگاه جاده‌اي به صورت تمام وقت آماده امدادرساني به مصدومان جاده اي هستند.

وي با بيان اين‌كه اورژانس استان آمادگي خود را براي تامين سفرهاي بي خطر استاني اعلام مي‌كند، اظهار كرد: ارايه آدرس دقيق توسط نيروها و مردم يكي از مهمترين وظايف به شمار مي رود چرا که دادن آدرس اشتباه موجب ايجاد وقفه در امدادرساني سريع خواهد شد.

رييس مركز حوادث و فوريت هاي پزشكي استان خاطرنشان كرد: طي سال جاري 68 نفر نيروي جديد و تحصيل كرده در اورژانس استان جذب شده‌اند كه به كمك آنان در ايام نوروز امدادرساني به نحو احسن اجرا مي شود.

عمراني افزود: 8 دستگاه آمبولانس براي امداد رساني در ايام نوروز در نظر گرفته شده است.

وي تصريح كرد: در حال حاضر 2 مركز پيام در شهرستان‌هاي ماكو و بوكان راه اندازي شده است؛ در سال 90، تمام شهرستا‌ن‌هاي استان مجهز به مركز پيام خواهند شد.

رييس مركز حوادث و فوريت‌هاي پزشكي استان با اشاره به خدمات اورژانس در ايام نوروز، اظهار كرد: استقرار آمبولانس‌ها در مسير جاده‌ها، استقرار كمپ اورژانس در مسير جاده شهيد كلانتري و تجهيز كليه آمبولانس‌ها از جمله اين اقدامات است.

عمراني خاطرنشان كرد: در اين مراكز كليه متخصصان به خصوص متخصصان ارتوپدي و چشم به صورت تمام وقت براي كمك رساني حاضر هستند.

وي از راه اندازي سايت اورژانس و وصل سامانه 115 به سامانه 118 خبر داد.

در اين جلسه محمودي، معاون عمراني استاندار آذربايجان غربي نيز افزود: پسماندها و زباله هاي جمع آوري شده توسط مردم را در ايام نوروز مي خريم.

وي با اشاره به پارك‌هاي انتخابي براي استقرار مسافران نوروزي، خاطرنشان كرد: براي حفظ زيبايي و ظاهر شهر بايد از پارك‌هاي درجه 2 و سه و خارج از شهر براي استقرار مسافران استفاده كرد.

محمودي به فعاليت‌هاي شركت خدمات رسان، اشاره و عنوان كرد: اين شركت‌ها موظفند فعاليت‌هاي خود را تا فرا رسيدن نوروز به پايان برسانند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها