عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

چهارمين جشنواره سراسري "نماز و نيايش به روايت دوربين"، آغاز به کار مي‌کند

چهارمين جشنواره سراسري "نماز و نيايش به روايت دوربين"، آغاز به کار مي‌کند
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:01 ب.ظ

همزمان با شب ميلاد نبي‌اکرم(ص)، چهارمين جشنواره سراسري نماز و نيايش به روايت دوربين در شبستان امام خميني(ره) حرم حضرت معصومه(س) با حضور جمعي از فرهيختگان علم و هنر از سراسر کشور و برخي مسئولان استان قم افتتاح مي‌شود.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، اين جشنواره از 2 تا 5 اسفند با حضور فيلمسازان و هنرمندان 30استان کشور به کار خود ادامه مي‌دهد.

بنابراين گزارش فيلمهاي برگزيده چهارمين جشنواره سراسري نماز و نيايش به روايت دوربين از ساعت 9 تا 20:30 روزهاي 2 تا 4 اسفند در سينما وتوس قم بر روي پرده مي‌رود.

فيلمهاي برگزيده در 5سئانس در دو سالن سينما وتوس قم به معرض ديد شرکت کنندگان و علاقه‌مندان به هنر هفتم گذاشته مي‌شود.

همچنين در کنار اکران آثار برگزيده جشنواره، دو سئانس ويژه در ساعتهاي 13:30 تا 15 و 20:30 تا 22 در دو سالن سينما وتوس فيلم‌هاي سينمايي "ملک سليمان"، "طلا و مس"، "عصر روز دهم" بر روي پرده مي‌رود.

برپايه اين گزارش از ديگر برنامه‌هاي متنوع چهارمين جشنواره سراسري نماز و نيايش مي‌توان کارگاهها و نشستهاي تخصصي فيلم و عکس با حضور اساتيد برجسته را نام برد.

خاطرنشان مي‌شود، کارگاه عکاسي با حضور "احمدرضا پناهي" در سالن شماره 2 سينما وتوس در ساعت 9 تا 12 و نشست تخصصي فيلم با حضور "اکبر نبوي" در سالن شماره يک سينما وتوس داير است.

همچنين "فريدون جيراني" و "همايون اسعديان" از ديگر کارگردانان برجسته کشور بعد ازظهر روزهاي 2 تا 4 اسفند در نشستهاي تخصصي و نقد فيلم در سالن شماره 2 سينما وتوس حضور دارند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها