عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

نمايشگاه اگروفود البرز به كار خود پايان داد

نمايشگاه اگروفود البرز به كار خود پايان داد
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:02 ب.ظ

استقبال و بازديد عموم مردم، متخصصيان و کارشناسان از اولين نمايشگاه صنايع کشاورزي، مواد غذائي و شيريني و شکلات البرز بي نظير و به اذعان متوليان نمايشگاهي و غرفه داران غير قابل پيش بيني و بسيار فراتر از حد انتظار بود.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، سارا عبدالملکي - مدير برگزاري نمايشگاه اگروفود البرز، ضمن اعلام مطلب بالا افزود: ميزان استقبال و بازديد از اين نمايشگاه در مقايسه با کليه نمايشگاه‌هاي برگزار شده در سطح کرج از تفاوت آشکاري برخوردار بوده است و استقبال روزانه به حدي بود که زمان نمايشگاه در هر روز بين يک تا دو ساعت تمديد شد.

وي افزود: از دلايل بازديد انبوه مردم منطقه البرز از اين نمايشگاه مي‌توان به موضوعيت و ماهيت نمايشگاه که مورد پسند عموم مردم است، اشاره کرد؛ ضمن آن که بر اساس نظرسنجي گسترده‌اي که از بازديدکنندگان انجام شد، اجراي بسته اطلاع رساني و تبليغاتي ستاد برگزاري نمايشگاه در منطقه از جمله تبليغات سطح شهر، مترو، پيام کوتاه و نشريات در معرفي نمايشگاه به مردم بسيار موثر بوده است.

مدير نمايشگاه اگروفود البرز در ادامه گفت: اين نمايشگاه مورد بازديد مسوولان استاني قرار گرفت و حضور بي نظير مردم در نمايشگاه و ابراز رضايت‌مندي غرفه داران موجب شد در بازديد شهردار کلان شهر کرج دستور احداث مرکز نمايشگاهي دائمي البرز صادر شود.

عبدالملکي گفت: بسياري از مشارکت کنندگان اين نمايشگاه در اغلب نمايشگاه‌هاي مشابه سطح کشور مشارکت مي‌كنند که بر اساس ارزيابي انجام شده، آنان سطح کيفي اگروفود البرز را بالاتر از بسياري از نمايشگاهي ديگر بر شمرده‌اند.

نمايشگاه صنايع کشاورزي، مواد غذايي، شيريني و شکلات البرز با حضور بيش از 70 شرکت از 25 بهمن ماه به مدت 5 روز برگزار شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها