عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

كميسيون امنيت ملي بررسي كرد؛ *تحولات خاورميانه و شمال آفريقا با حضور يكي از شخصيت‌هاي برجسته فلسطيني

كميسيون امنيت ملي بررسي كرد؛ *تحولات خاورميانه و شمال آفريقا با حضور يكي از شخصيت‌هاي برجسته فلسطيني
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:02 ب.ظ

سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس از حضور "منيرشفيق" از شخصيت‌هاي برجسته فلسطيني در جلسه امروز بعدازظهر اين كميسيون براي بررسي تحولات خاورميانه و شمال آفريقا خبر داد.

كاظم جلالي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: در جلسه ظهر امروز اين كميسيون آقاي منيرشفيق از شخصيت‌هاي برجسته فلسطيني حضور پيدا كرده و با اعضاي كميسيون در مورد مسائل مرتبط با فلسطين، تحولات منطقه و شمال آفريقا و همچنين انقلاب‌هاي مصر و تونس گفت‌وگو كرد.

وي همچنين با اشاره به انتخاب دو نفر از اعضاي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي براي عضويت در كميسيون تلفيق رسيدگي به لايحه بودجه سال 90 گفت: بر اين اساس حسن كامران نماينده اصفهان و سيدحسين نقوي حسيني نماينده ورامين به عنوان نمايندگان كميسيون امنيت ملي در كميسيون تلفيق انتخاب شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها