عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون استاندار آذربايجان‌غربي: هيچ کمبودي از بابت کالاهاي موردنياز مردم در ايام نوروز وجود ندارد

معاون استاندار آذربايجان‌غربي: هيچ کمبودي از بابت کالاهاي موردنياز مردم در ايام نوروز وجود ندارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:05 ب.ظ

معاون برنامه‌ريزي استاندار آذربايجان‌غربي گفت: تصميمات اعضاي شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان در پيشبرد اهداف توسعه استان نقش مهمي خواهد داشت.

به گزارش ايسنا، "ديزج‌نژاد" در يازدهمين جلسه شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان با اشاره به جايگاه شوراي برنامه ريزي استان در تصميم‌گيريهاي کلان براي توسعه استان، افزود: اين شورا عالي‌ترين شوراي استاني است و تصميمات اعضاي آن در پيشبرد اهداف توسعه استان نقش مهمي خواهد داشت.

وي با اشاره به فرا رسيدن ايام پاياني سال و افزايش قدرت خريد مردم، تصريح کرد: سازمان بازرگاني استان نمايشگاههاي ويژه عرضه محصولات موردنياز مردم را در اين زمينه تدارک ديده است.

وي افزود: خوشبختانه هيچ کمبودي از بابت کالاهاي مورد نياز مردم در اين ايام وجود ندارد.

به گزارش ايسنا، "محمد طالبي"، معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري آذربايجان‌غربي نيز با اشاره به آغاز اجراي طرح سنجش ميزان رضايت‌مندي مراجعان از دستگاههاي دولتي در ارائه خدمات به مردم، افزود: اين طرح از 30 بهمن به مدت 10 روز کاري در استان اجرا مي‌شود.

وي افزود: اين طرح بر اساس مصوبه هيات محترم وزيران از سال 81 در کشور اجرا مي‌شود که با روي کار آمدن دولتهاي نهم و دهم اجراي اين طرح در جهت توسعه مهرورزي و عدالت‌محوري شتاب گرفته و با دقت بالاتري انجام مي‌گيرد.

وي با اشاره به اينکه تلاش مي‌کنيم اين طرح به نحو احسن در استان اجرايي شود، اظهار کرد: نتايج رتبه‌بندي دستگاههاي اجرايي در تاريخ 22 اسفند اعلام خواهد شد.

معاون استاندار آذربايجان‌غربي ادامه داد: اين طرح در شهرستانهاي اروميه، سلماس، خوي، چالدران، مهاباد، مياندوآب، نقده و شاهين‌دژ اجرا مي‌شود و در قالب اين طرح 9 هزار و 500 پرسشنامه در دستگاههاي اجرايي استان تکميل خواهد شد.

طالبي از مديران دستگاههاي اجرايي استان خواست در اجراي مطلوب اين طرح همکاري کنند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها