عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري همايش ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان؛

برگزاري همايش ائتلاف بزرگان اقتصاد استان زنجان؛
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:05 ب.ظ

رييس خانه صنعت و معدن استان زنجان گفت: در صورتي‌که افراد جديد در انتخابات چهارم اسفند اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان وارد اتاق شوند، بي شک اين افراد بايد افکار و روح جديدي به اين نهاد بخش خصوصي وارد کنند.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، سيد سجاد نباتچيان در همايش ائتلاف بزرگان اقتصاد استان که به منظور شرکت در انتخابات اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان در هتل بزرگ زنجان برگزار شد، با بيان اين‌که در صورت عدم ايجاد تحول در اتاق، حضور در آن سودي نخواهد داشت، توضيح داد: از هيات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگاني درخواست مي شود از کوچک ترين انحرافي در برگزاري اين انتخابات چشم پوشي نکنند؛ البته انتظاري غير از اين نيز وجود ندارد.

 

وي با بيان اين‌که اميدواريم اين انتخابات در صحت کامل برگزار شود، ادامه داد: فعالان بخش اقتصاد و بازرگاني و صنايع و معادن استان در اين انتخابات بدون دخالت هيچ نهادي افراد مورد نظر را انتخاب خواهند کرد و هر کس نيز در اين انتخابات پيروز شود، مورد حمايت اين ائتلاف خواهد بود.

 

اين مقام مسوول، انتخابات پيش رو را آزمايشي بزرگ براي اقتصاد استان دانست و عنوان کرد: دولت بايد به گونه اي در اين زمينه نظارت داشته باشد که تنها افرادي که داراي کارت بازرگاني هستند، در آن شرکت کرده و به افراد مورد نظر خود راي بدهند، نه اين‌که با روش هاي غير منصفانه، روند نادرستي براي پيروزي در انتخابات در پيش گرفته شود که اين امر، براي اقتصاد استان نيز هيچ سودي نخواهد داشت.

 

اين فعال صنعتي، بزرگترين دغدغه فعلي انتخابات آتي اتاق بازرگاني را سلامت برگزاري آن دانست و تصريح کرد: در صورتي‌که اين انتخابات کاملاً سالم برگزار شود، هر کس که انتخاب شد، مورد تائيد همگان است و هيچ کس نمي‌تواند در اين زمينه اعتراضي داشته باشد.

 

نباتچيان با بيان اين‌که اعضاي اين ائتلاف با وجود داشتن مشغله فراوان، گرفتاري‌هاي خود را براي حضور در اين انتخابات کنار گذاشته‌اند، اظهار کرد: اتاق بازرگاني محل امني براي مراجعه افراد فعال در زمينه صنعت و بازرگاني و معدن است تا همه افراد بتوانند با حضور در اين نهاد بخش خصوصي، مشکلات خود را حل کنند.

 

همچنين سيد اصغر موسوي، دبير ائتلاف بزرگان اقتصاد استان با بيان اين‌که اين ائتلاف با شعار «پيش به سوي انتخابي جديد و فکري نو» وارد عرصه انتخابات اتاق بازرگاني شده است، گفت: از برنامه‌هايي که اين ائتلاف در صورت پيروزي در انتخابات دنبال خواهد کرد، ارتقاء توانمندي‌هاي بخش خصوصي جهت نقش آفريني موثر در اقتصاد استان، تعامل و همکاري با بخش دولتي و ايفاي نقش در زمينه ارتقاء شاخص‌هاي توسعه اقتصادي و مشارکت فعال و موثر در مراجع تصميم ساز و تصميم گير است.

 

وي ادامه داد: اجراي کامل قانون تشکيل اتاق بازرگاني، دفاع از حقوق قانوني اعضا و فعالين اقتصادي استان، استفاده از توانمندي‌هاي زنجاني‌هاي خارج از استان و ايجاد کميته‌هاي تخصصي جهت بحث و بررسي مسايل مربوطه از ديگر اهداف اين ائتلاف به شمار مي رود.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها