عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دستگيري مردي به جرم قتل همسر و فرزندش در اروميه

دستگيري مردي به جرم قتل همسر و فرزندش در اروميه
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:06 ب.ظ

رييس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي آذربايجان‌غربي از دستگيري مردي که همسر و فرزندش را در اروميه به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، سرهنگ "نقي‌پور" افزود: پس از وصول خبري مبني بر اينکه مادر و دختري در داخل منزلشان به قتل رسيده‌اند، مراتب بلافاصله به اداره مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي محول شد.

وي ادامه داد: با انجام تحقيقات ميداني پيرامون موضوع، مشخص شد که پس از به قتل رسيدن مقتولان، پدر خانواده به صورت مرموزي متواري شده و به منزل خود ترددي نداشته است که همين امر ظن کارآگاهان را برانگيخت و موجب شد تحقيقات و اقدامات پليس وارد مرحله تازه‌اي شود.

سرهنگ نقي‌پور تصريح کرد: با استفاده از منابع خبري و انجام يکسري تحقيقات غيرمحسوس نهايتا متهم در يکي از محلات حاشيه شهر اروميه شناسايي و با هوشياري عوامل، متهم دستگير شد و به پليس آگاهي انتقال يافت.

وي خاطرنشان كرد: در تحقيقات و بازجوييهاي فني و علمي، اين متهم به قتل همسر و دخترش با استفاده از سلاح شکاري به علت اختلافات خانوادگي اعتراف کرد که در اين راستا پرونده مربوطه تکميل و به همراه متهم تحويل مراجع قضايي شد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها