عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

15نقطه پرحادثه در جاده‌هاي آذربايجان‌غربي به دوربين مدار بسته مجهز مي‌شود

15نقطه پرحادثه در جاده‌هاي آذربايجان‌غربي به دوربين مدار بسته مجهز مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:06 ب.ظ

مدير مرکز مديريت راههاي اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي آذربايجان‌غربي گفت: 15 نقطه پرحادثه در جاده‌هاي استان به دوربينهاي مدار بسته و کنترلي مجهز مي‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "مجتبي رحماني" افزود: از ابتداي سال جاري تاکنون 15 نقطه پرحادثه در جاده‌هاي استان شناسايي شده است که براي افزايش ايمني در اين محورها 15 دوربين نظارتي و 35 دستگاه دوربين شناساگر نصب خواهد شد.

وي با بيان اينکه در حال حاضر عمليات نصب سازه‌هاي دوربينهاي نظارتي در جاده‌هاي آذربايجان‌غربي در دست اجراست، تصريح کرد: در 10 ماه گذشته 2 نقطه پرحادثه در محورهاي شهيد کلانتري و قوشچي با صرف بيش از يک ميليارد ريال اعتبار به اين امکانات مجهز شده است.

وي ادامه داد: تا پايان سال جاري 5 محور استان به اين دوربينها مجهز خواهد شد که موجب افزايش دوربينهاي نظارتي به 11 دستگاه و دوربينهاي شناساگر به 25 دستگاه مي‌شود.

مدير مرکز مديريت راههاي اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي آذربايجان‌غربي گفت: کنترل مستمر وضعيت ترافيک و شرايط جوي در نقاط پرحادثه، نظارت بر چگونگي تردد وسايل نقليه در محورهاي آذربايجان‌غربي براي جلوگيري از بروز تخلفات همچون سرعت و سبقت غيرمجاز از مهمترين مزاياي تجهيز جاده‌ها به اين امکانات است که در افزايش ايمني سفرهاي برون‌شهري تاثير بسزايي دارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها