عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

15نقطه پرحادثه در جاده‌هاي آذربايجان‌غربي به دوربين مدار بسته مجهز مي‌شود

15نقطه پرحادثه در جاده‌هاي آذربايجان‌غربي به دوربين مدار بسته مجهز مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:06 ب.ظ

مدير مرکز مديريت راههاي اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي آذربايجان‌غربي گفت: 15 نقطه پرحادثه در جاده‌هاي استان به دوربينهاي مدار بسته و کنترلي مجهز مي‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "مجتبي رحماني" افزود: از ابتداي سال جاري تاکنون 15 نقطه پرحادثه در جاده‌هاي استان شناسايي شده است که براي افزايش ايمني در اين محورها 15 دوربين نظارتي و 35 دستگاه دوربين شناساگر نصب خواهد شد.

وي با بيان اينکه در حال حاضر عمليات نصب سازه‌هاي دوربينهاي نظارتي در جاده‌هاي آذربايجان‌غربي در دست اجراست، تصريح کرد: در 10 ماه گذشته 2 نقطه پرحادثه در محورهاي شهيد کلانتري و قوشچي با صرف بيش از يک ميليارد ريال اعتبار به اين امکانات مجهز شده است.

وي ادامه داد: تا پايان سال جاري 5 محور استان به اين دوربينها مجهز خواهد شد که موجب افزايش دوربينهاي نظارتي به 11 دستگاه و دوربينهاي شناساگر به 25 دستگاه مي‌شود.

مدير مرکز مديريت راههاي اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي آذربايجان‌غربي گفت: کنترل مستمر وضعيت ترافيک و شرايط جوي در نقاط پرحادثه، نظارت بر چگونگي تردد وسايل نقليه در محورهاي آذربايجان‌غربي براي جلوگيري از بروز تخلفات همچون سرعت و سبقت غيرمجاز از مهمترين مزاياي تجهيز جاده‌ها به اين امکانات است که در افزايش ايمني سفرهاي برون‌شهري تاثير بسزايي دارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها