عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شهر الكترونيك استان سمنان افتتاح شد

شهر الكترونيك استان سمنان افتتاح شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:08 ب.ظ

شهر الكترونيك استان سمنان با حضور جمعي از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "عباس رهي"، استاندار سمنان در آيين افتتاح شهر الكترونيك سمنان، گفت: با راه‌اندازي شهر الكترونيك اين امكان به‌وجود مي‌آيد كه خود را با تجارت و سياستهاي جهاني تطبيق دهيم.

وي با تبريك ايام هفته وحدت و ولادت پيامبر اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به دستاوردهاي عظيم ايرانيان در زمينه فناوري اطلاعات، سلولهاي بنيادين و انرژي هسته‌يي، گفت: كشور ما به سرعت قله‌هاي رفيع علم و دانش را فتح مي‌كند و اميدواريم همانگونه كه انقلاب ما به كشورهاي ديگر منطقه صادر مي‌شود علم و دانش ما نيز براي آنها الگو باشد.

وي با اشاره به راه‌اندازي شهر الكترونيك سمنان گفت: حسن اين‌گونه ارتباطات سريع، استفاده بهينه از فرصت، انجام مبادلات، مراسلات و اقدامات مؤثر فرهنگي و اجتماعي سريع است.

استاندار سمنان افزود: با راه‌اندازي شهر الكترونيك مي‌توانيم خود را با تجارت و سياستهاي جهاني به شرط به كرسي نشاندن حرف اسلام تطبيق دهيم و ثابت كنيم كه اسلام از نظر ايده‌پردازي و ايدئولوژي در جاي بالاتر از سيستمهاي جهاني قرار دارد و مي‌تواند در مسائل مختلف جهاني وارد شود و به آنها جهت دهد.

"عليرضا خلخالي"، معاون سياسي امنيتي استاندار سمنان نيز گفت: اين طرح يكي از سياستها و برنامه‌هاي دولت دهم است و هدف از آن تحول و بهبود فضاي كسب و كار و ايجاد شهرهاي مبتني بر دانايي است.

وي افزود: اميد است همه مديران با انگيزه و علاقه وارد اين طرح شوند و افتتاح اين طرح شروعي براي تكامل آن باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها