عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

شهر الكترونيك استان سمنان افتتاح شد

شهر الكترونيك استان سمنان افتتاح شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:08 ب.ظ

شهر الكترونيك استان سمنان با حضور جمعي از مسئولان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "عباس رهي"، استاندار سمنان در آيين افتتاح شهر الكترونيك سمنان، گفت: با راه‌اندازي شهر الكترونيك اين امكان به‌وجود مي‌آيد كه خود را با تجارت و سياستهاي جهاني تطبيق دهيم.

وي با تبريك ايام هفته وحدت و ولادت پيامبر اكرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به دستاوردهاي عظيم ايرانيان در زمينه فناوري اطلاعات، سلولهاي بنيادين و انرژي هسته‌يي، گفت: كشور ما به سرعت قله‌هاي رفيع علم و دانش را فتح مي‌كند و اميدواريم همانگونه كه انقلاب ما به كشورهاي ديگر منطقه صادر مي‌شود علم و دانش ما نيز براي آنها الگو باشد.

وي با اشاره به راه‌اندازي شهر الكترونيك سمنان گفت: حسن اين‌گونه ارتباطات سريع، استفاده بهينه از فرصت، انجام مبادلات، مراسلات و اقدامات مؤثر فرهنگي و اجتماعي سريع است.

استاندار سمنان افزود: با راه‌اندازي شهر الكترونيك مي‌توانيم خود را با تجارت و سياستهاي جهاني به شرط به كرسي نشاندن حرف اسلام تطبيق دهيم و ثابت كنيم كه اسلام از نظر ايده‌پردازي و ايدئولوژي در جاي بالاتر از سيستمهاي جهاني قرار دارد و مي‌تواند در مسائل مختلف جهاني وارد شود و به آنها جهت دهد.

"عليرضا خلخالي"، معاون سياسي امنيتي استاندار سمنان نيز گفت: اين طرح يكي از سياستها و برنامه‌هاي دولت دهم است و هدف از آن تحول و بهبود فضاي كسب و كار و ايجاد شهرهاي مبتني بر دانايي است.

وي افزود: اميد است همه مديران با انگيزه و علاقه وارد اين طرح شوند و افتتاح اين طرح شروعي براي تكامل آن باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها