عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

چهارمين جشنواره نماز و نيايش با حضور وزير ارشاد در حرم حضرت معصومه(س) افتتاح مي‌شود

چهارمين جشنواره نماز و نيايش با حضور وزير ارشاد در حرم حضرت معصومه(س) افتتاح مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:08 ب.ظ

مراسم افتتاح چهارمين جشنواره ملي نماز و نيايش به روايت دوربين با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه قم، مراسم افتتاحيه چهارمين جشنواره ملي نماز و نيايش به روايت دوربين، امشب، اول اسفندماه همزمان با شب ميلاد با سعادت پيامبر اكرم (ص) بعد از نماز مغرب وعشاء با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رييس انجمن سينماي جوان كشور در شبستان حرم فاطمه معصومه (س) برگزار خواهد شد.

آثار منتخب فيلم چهارمين جشنواره ملي نماز و نيايش به روايت دوربين از روز دوم اسفند با حضور هنرمندان منتخب هر بخش از سراسر كشور تا چهارم اسفندماه در قم اكران مي شود.

همچنين عكس‌هاي منتخب شركت كننده در چهارمين جشنواره ملي نماز و نيايش به روايت دوربين در طول برگزاري جشنواره در سالن انتظار سينما وتوس به ديد علاقه مندان گذاشته مي شود.

مراسم اختتاميه چهارمين جشنواره ملي نماز و نيايش به روايت دوربين، پنج شنبه، پنجم اسفند در مدرسه عالي امام خميني (ره) با حضور مسوولان كشوري و لشكري برگزار مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها