عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مجلس هيچ مصوبه‌اي براي استخدام مربيان پيش دبستاني ندارد

مجلس هيچ مصوبه‌اي براي استخدام مربيان پيش دبستاني ندارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:11 ب.ظ

معاون آموزش ابتدايي آموزش و پرورش مازندران:
مجلس هيچ مصوبه‌اي براي استخدام مربيان پيش دبستاني ندارد

خبرگزاري فارس: معاون آموزش ابتدايي اداره‌كل آموزش و پرورش استان مازندران گفت: مجلس هيچ مصوبه‌اي براي استخدام مربيان پيش دبستاني نداشته است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان فريدونكنار، منيره موحدي در جشنواره بزرگ الگوهاي مناسب تدريس دوره ابتدايي شهرستان فريدونكنار كه با حضور بيش از 220 فرهنگي در سالن آمفي تئاتر شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مقطع ابتدايي فوندانسيون فكر را طرح‌ريزي مي‌كند.
موحدي بيان داشت: در معاونت آموزش ابتدايي وزارت آموزش و پرورش، امور پيش دبستاني، آموزش ابتدايي، امور عشاير و مناطق كمتر توسعه يافته در كشور و گروه پيش دبستاني و آموزش ابتدايي و گروه تكنولوژي دو گروه كار در استان مازندران هستند.
وي افزود: بايد از فرصت ايجاد شده در دولت دهم و نظام مقدس جمهوري اسلامي در راستاي تربيت همه‌جانبه دانش‌آموزان به شكل برتر و بهتر بهره‌مند شد.
معاون آموزش ابتدايي اداره‌كل آموزش و پرورش استان مازندران بيان داشت: فراهم‌سازي توسعه كشور بر مبناي محوريت‌هاي ديني و ملي با شكوفايي استعدادها و حمايت و تربيت همه‌جانبه و به همين منظور رشد فضايل اخلاقي ديني بر مبناي سيره اهل بيت بسيار مهم است.
وي خاطرنشان كرد: هيچ كودك لازم التدريس نبايد از دسترس آموزش ابتدايي و وزارتخانه دور بماند.
به گفته موحدي توجه و تاكيد بيش از پيش بر فرمايش مقام معظم رهبري مبني بر تحصيل تهذيب ورزش يك اصل است.
وي ادامه داد: تراكم و تعدد در برنامه‌ها وجود دارد اما مانعي در راستاي اجرايي شدن آنها وجود ندارد و در راستاي تحقق اند چشم انداز بايد كوشا بر دو سرعت، دقت و قدرت مولفه‌هاي اصلي فعاليت‌هاي ما است.
وي گفت: هيچ نوآموزي نبايد به دليل كم بضاعتي يا بي‌بضاعتي از مدرسه جا بماند.
انتهاي پيام/ل30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها