عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دشمنان از توطئه عليه ملت ايران مايوس شده‌اند

دشمنان از توطئه عليه ملت ايران مايوس شده‌اند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:12 ب.ظ

استاندار اردبيل:
دشمنان از توطئه عليه ملت ايران مايوس شده‌اند

خبرگزاري فارس: استاندار اردبيل گفت: دشمنان ملت ايران امروز از توطئه و ترفند عليه اين ملت رشيد مايوس و نااميد شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، سيد‌حسين صابري ‌در مراسم گراميداشت هفته وحدت در شهر كوثر و در جمع اهالي اين شهر اظهار داشت: بعد از 33 سال ترفند و توطئه به اشكال سخت، نيمه‌سخت و نرم، دشمن امروز به اين نتيجه رسيده است كه با شكستن وحدت مي‌تواند كاري از پيش ببرد، در حالي كه اين حركت تزوير‌گونه آنها نيز با شكست مواجه شده است.
استاندار اردبيل خيز مردم ايران اسلامي را در روز گذشته و در برابر فتنه‌گران داخلي و خارجي نشاني از اين شكست مفتضحانه اعلام كرد و افزود: دشمن بداند كه پاسخ ملت ايران در برابر هر حركت آنها كوبنده، قاطع و بدون گذشت است.
وي با يادآوري اين كه ملت ايران با رهنمودهاي حكيمانه مقام معظم رهبري هرگز از تداوم مسير انقلاب دل‌خسته و دل مايوس نيست، خاطرنشان كرد: با عزمي راسخ همه به ميدان آمديم تا ايراني سربلند و سرافراز را بسازيم تا مبادا دشمن از خلا‌ء‌ها و برخي اختلاف‌نظرهاي ما سوء ‌‌استفاده كند.
صابري به توسعه شهرستان كوثر به عنوان يكي از مناطق محروم و دورافتاده اشاره كرد و افزود: تمام توان خود را به كار گرفته‌ايم تا محروميت اين مناطق را به فرصت بالندگي و حركت رو به جلو تبديل كنيم.
استاندار اردبيل ضرورت بازنگري در طرح جامع شهر كوثر را ضروري خواند و از حل مشكل توسعه برخي از مناطق و معابر اين شهر خبر داد.
وي همچنين از آبگيري سد كوثر در اوايل سال آينده خبر داد و گفت: تلاش مي‌كنيم اين سد در سال آينده آبگيري شده و دغدغه اهالي برطرف شود.
صابري از مكان‌يابي مناسب براي احداث مصلاي بزرگ وحدت كوثر خبر داد و اظهار داشت: قرار است در حد فاصل منطقه يك و دو شهري كوثر اين پروژه عملياتي شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، امام جمعه شهرستان كوثر نيز در اين مراسم با بيان اين‌كه شيعيان و سني‌هاي اين شهر همچون يد واحده در كنار هم زندگي مسالمت‌آميزي دارند هفته وحدت را هفته نمايش اقتدار و عظمت عنوان كرد.
حجت‌الاسلام لطف‌الله عبداللهي افزود: دشمن بداند شيعه و سني همچون برادر در كنار هم و در صف واحد قرار دارند و هميشه از آرمان اسلام و انقلاب دفاع مي‌كنند.
انتهاي پيام/ج10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها