عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

4 هزار ساروي به مناطق عملياتي جنوب اعزام مي‌شوند

4 هزار ساروي به مناطق عملياتي جنوب اعزام مي‌شوند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:12 ب.ظ

فرماندار ساري:
4 هزار ساروي به مناطق عملياتي جنوب اعزام مي‌شوند

خبرگزاري فارس: فرماندار ساري از اعزام 4 هزار ساروي به مناطق عمملياتي جنوب كشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ساري، محسن زارعي در جلسه شوراي اداري شهرستان ساري اظهار داشت: با توجه به نزديك شدن ايام پاياني سال مسئولان ترافيكي در شهرستان ساري به طور جد مسائل ترافيكي شهر را پيگير باشند و نسبت به رفع گره‌هاي كور ترافيكي در مركز شهر اقدام كنند.‌
وي خواستار نظارت بيشتر سازمان بازرگاني و تعزيرات حكومتي بر روند امور صنفي در شهرستان ساري شد و بيان داشت: كالاهاي‌ اساسي كه قرار است توزيع شود با نظارت جدي‌تري پيگيري شود.
زارعي خواستار شناسايي و به اتمام رساندن پروژه‌هاي مربوط به شهرستان ساري شد و تاكيد كرد: تكليف همه پروژه‌هاي در دست اجرا در شهرستان ساري بايد تا پايان سال مشخص و پرونده آنها بسته شود.
وي با اعلام اينكه عدم اجراي پروژه‌هاي عمراني در شهرستان ساري توسط هيچ ارگاني پذيرفته نيست، بيان داشت: در صورتي كه مشكلي در اجراي طرح‌هاي عمراني در شهرستان ساري وجود دارد با همكاري معاونت برنامه ريزي و عمران توسط مسئولان پيگيري شود.
وي با تاكيد بر اتمام كنده‌كاري‌هاي سطح شهر و ساماندهي آنها توسط مسئولان شهري ساري افزود: تا 15 اسفند ماه جاري تمام كنده‌كاري‌هاي شهر بايد طوري ساماندهي شود كه مشكلي براي شهروندان و ميهمانان نوروزي ايجاد نشود.
فرماندار ساري به اعزام 4هزار نفر از شهروندان ساري به مناطق عملياتي جنوب كشور اشاره كرد و افزود: اجراي اين كار فرهنگي در پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب است كه همه ارگان‌هاي دست اندركار بايد در اجراي اين كار فرهنگي نهايت تلاش را انجام دهند.
وي در پايان به اقدامات انجام شده حوزه فرمانداري ساري در مناطق پرخطر شهر ساري اشاره كرد و افزود: 90 درصد كار اجري احداث ورزشگاه در منطقه 75دستگاه ساري به اتمام رسيد.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها