عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عمادرضا زيباترين گل خود در ليگ برتر را ‌به ثمر رساند

عمادرضا زيباترين گل خود در ليگ برتر را ‌به ثمر رساند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:13 ب.ظ

علي دايي:
عمادرضا زيباترين گل خود در ليگ برتر را ‌به ثمر رساند

خبرگزاري فارس: سرمربي پرسپوليس تهران گفت: عمادرضا زيباترين گل خود در ليگ برتر را به ثمر رساند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، علي دايي در كنفرانس خبري پس از ديدار پرسپوليس با شاهين بوشهر در جمع خبرنگاران در ورزشگاه شهيد بهشتي اظهار داشت: پرسپوليس امروز بازي خوبي انجام داد و همانند يك تيم منسجم بازي كرد و توانستيم در تمام خطوط زمين، بازي قابل قبولي ارائه كنيم.
وي افزود: بازي در بوشهر در حضور تماشاگران خونگرم بوشهري سخت است و بسياري از تيم‌هاي بزرگ نتوانستند در بوشهر نتيجه برد را كسب كنند و در واقع امروز در يك بازي سخت و با تلاش فراوان توانستيم اين برد را به دست بياوريم.
سرمربي پرسپوليس خاطرنشان كرد: اگر از موقعيت‌هاي خوب نيمه نخست استفاده مي‌كرديم، مي‌توانستيم در همان نيمه كار را تمام كنيم كه بي‌دقتي بازيكنان و از دست دادن موقعيت‌هاي خوب كار را به نيمه دوم كشاند.
دايي تصريح كرد: شك نكنيد كه تيم پرسپوليس بهتر از تيم شاهين بود و كيفيت كار ما از شاهين بسيار بهتر بود و پرسپوليس يك بازي روان و خوب و باكيفيت ارائه داد و سه امتياز امروز حق ما بود.
وي ابراز داشت: شاهين يك تيم بزرگ و ريشه‌دار است و در شرايط كنوني نيز قابليت‌هاي بسيار بالايي دارد و اين تيم مي‌تواند با كسب امتيازات بيشتر به رده بالاتر صعود كند.
سرمربي پرسپوليس تهران گفت: براي ضربات ايستگاهي برنامه‌ريزي خاصي داشتيم و تمرين زيادي كرده بوديم و نتيجه هم گرفتيم و در واقع كسب 10 امتياز در چهار مسابقه نشان‌دهنده اين واقعيت است كه ما كمترين نوسان را داريم.
دايي به گل زيباي عماد رضا اشاره كرد و با تمجيد از اين گل اظهار داشت: ضربه ايستگاهي عماد رضا كه منجر به گل شد يكي از بهترين گل‌هاي اين بازيكن در مدت زمان حضورش در ليگ برتر فوتبال ايران بود.
وي ابراز داشت: پرسپوليس براي ماندن در كورس قهرماني به هر سه امتياز اين ديدار نياز داشت و با توجه به از دست دادن دو امتياز در بازي گذشته، برد امروز سبب شد كه در كورس بمانيم.
سرمربي تيم پرسپوليس تهران در ادامه ‌با احترام به تيم داوري گفت: به تيم داوري احترام مي‌گذارم اما سوت‌هاي داور بيشتر به سود تيم ميزبان بود.
دايي بيان داشت: تيم شاهين شايستگي و لياقت بالايي دارد و با وجود هواداران پرشوري كه دارد مي‌تواند به نتايج بهتري برسد و خود را در جدول بالاتر بكشد.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها