عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بانوان هرمزگاني قهرمان مسابقات كيك‌بوكسينگ كشور شدند

بانوان هرمزگاني قهرمان مسابقات كيك‌بوكسينگ كشور شدند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:13 ب.ظ

با كسب 6 مدال طلا؛
بانوان هرمزگاني قهرمان مسابقات كيك‌بوكسينگ كشور شدند

خبرگزاري فارس: بانوان هرمزگاني با كسب 23 مدال رنگارنگ قهرمان مسابقات كيك‌بوكسينگ قهرماني كشور سبك (WKA) شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، مسئول برگزاري مسابقات كيك‌بوكسينگ بانوان در آيين پاياني اين مسابقات اظهار داشت: در اين دوره از مسابقات هرمزگان، تهران، قم، فارس، كرمان، مازندران، سيستان و بلوچستان، خراسان شمالي، ايلام و كرمانشاه در قالب 10 تيم حضور دارند.
مريم صالحي افزود: در پايان اين مسابقات هرمزگان با شش طلا، شش نقره و 11 برنز و كسب 43 امتياز به مقام قهرماني رسيد.
وي ادامه داد: همچنين تهران با پنج طلا، پنج نقره، سه برنز و كسب 38 امتياز مقام دوم و قم با سه طلا، چهار نقره، سه برنز و كسب مقام سوم اين دور از مسابقات را به دست آوردند.
مسئول برگزاري هفتمين دور مسابقات كيك بوكسينگ بانوان اظهار داشت: استان هرمزگان در تمامي شش دوره قبلي حضور داشته كه نايب قهرماني در سال 86 با كسب سه مدال طلا، دو نقره و سه برنز در سال گذشته و قهرماني در سال‌جاري از افتخارات تيم كيك بوكسينگ بانوان هرمزگان بوده است.
وي يادآور شد: از استان هرمزگان 28 ورزشكار شركت كردند كه شش نفر از شهرستان ميناب و مابقي شركت كنندگان از شهرستان بندرعباس بودند.
صالحي با اشاره به مقام برتر هرمزگان گفت: سميره سنجري، آزاده حسين‌نژاد، هانيه خواجويي، مرضيه بندو در رده بزرگسالان و مبينا زامياد و بيتا رهيده در رده نوجوانان از طلاآوران هرمزگاني در اين مسابقات هستند.
وي همچنين با بيان اينكه سطح مسابقات بسيار خوب و بالا بود اضافه كرد: مقرر شده در 19 تا 20 اسفند ماه مسابقات انتخابي تيم ملي برگزار شود كه از هرمزگان چهار نفر از طلا آوران رده بزرگسالان شركت خواهند كرد.
هفتمين دوره مسابقات كيك بوكسينگ قهرماني كشور در بخش بانوان سبك (WKA) در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها