عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محتواي برنامه توسعه پنجم اسلامي است

محتواي برنامه توسعه پنجم اسلامي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:13 ب.ظ

مديركل برنامه‌ريزي و بودجه استانداري هرمزگان:
محتواي برنامه توسعه پنجم اسلامي است

خبرگزاري فارس: مديركل برنامه‌ريزي و بودجه استانداري هرمزگان با بيان اينكه برنامه پنجم توسعه جايگاه طرح مباحثه براي مديران كميته برنامه‌ريزي و شوراي اداري است، گفت: محتواي اين برنامه اسلامي مذهبي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، صالح دريانورد در جمع مديران ادارت اين شهرستان اظهار داشت : سند چشم انداز برنامه پنجم به عنوان نقشه راه و حركت پنج ساله كشور است كه خطوط كلي و جزئي سياست‌هاي اقتصادي را در خود دارد.
وي بيان داشت: بر اساس سياست‌ها و اهداف نهادينه شده مقام معظم رهبري در برنامه توسعه پنجم رشد اقتصادي هشت درصد و بيكاري هفت درصد در نظر گفته شده است.
مديركل برنامه‌ريزي و بودجه هرمزگان در ادامه افزود: چشم انداز توسعه نه تنها ابعاد اقتصادي، سياسي دارد بلكه رويكرد اسلامي ديني داشته و محتواي اين برنامه اسلامي مذهبي است.
اين مقام مسئول يادآور شد: ديدگاه برنامه پنجم در كاهش اتكا اقتصاد كشور به درآمدهاي نفتي و سرمايه‌گذاري اين درآمدها استقلال اقتصادي را براي كشور به ارمغان خواهد آورد.
ديانورد همچنين گفت: براي جلوگيري از تصدي‌گري دولت اصل 44 قانون اساسي، واگذاري 20 درصد عملكرد بخش‌هاي دولتي غير از موارد حاكميتي به بخش خصوصي از اهداف اين برنامه است و با اجراي آن باري از روي دوش دولت برداشته و نفع و صلاح نيز در اين امر است.
رئيس ميراث فرهنگي و گردشگري هرمزگان نيز كه در اين نشست حضور داشت در ادامه يادآور شد: هرمزگان چهار سال متوالي رتبه برتر گردشگري در ايام نوروز كسب كرده است.
مهدي دريانوردهرمزي افزود: هرمزگان در نوروز 89 در يك امتياز دهي بسيار فشرده رتبه‌ برتر را به دست آورد كه اين خود بيانگر ميزباني خوب مردم و مسئولان استان است.
به گفته وي، مسئولان با همدلي و وحدت تمامي مشكلات را برطرف و موجبات آسايش مهمانان ايام نوروز را فراهم كردند.
دريانوردهرمزي همچنين بيان داشت: آخرين نقطه در سفرهاي كشوري بندرعباس است و هرمزگان جزو استان‌هاي برتر از لحاظ امنيت براي مهمانان است.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها