عضویت العربیة English
امام جواد علیه السلام: کسى که عمه ام را در قم زیارت کند پاداش او بهشت است. کامل الزیارات ص 324

نفرات برتر‌ رشته‌هاي مختلف دو و ميداني جام فجر مشخص شدند

نفرات برتر‌ رشته‌هاي مختلف دو و ميداني جام فجر مشخص شدند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:13 ب.ظ

در نوزدهمين دوره مسابقات بين‌المللي دو و ميداني جام فجر در مشهد؛
نفرات برتر‌ رشته‌هاي مختلف دو و ميداني جام فجر مشخص شدند

خبرگزاري فارس: نتايج نهايي مواد برگزار شده روز اول نوزدهمين دوره مسابقات بين‌المللي دو و ميداني جام فجر مشخص شد.‌

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، در رده بانوان اين مسابقات و در مسابقه ماده دو 60 متر سودابه سبحاني از تيم كاشي تيما الف با زمان 7.5 ثانيه قهرمان شد، يلنا ريبونا از كشور تركمنستان با زمان 7.7 ثانيه دوم شد و جميله گرمي از گلستان با زمان 7.9 ثانيه به مقام سوم رسيد.
در ماده پرش ارتفاع آيلين بابكي از گلستان با ركورد 1.6 متر قهرمان شد و زهرا اسدزاده از فارس با ركورد 1.55 متر به مقام دوم رسيد.

* نفرات برتر در ماده دوي 800 متر، پرتاب وزنه و 3000 متر
بنابراين گزارش در ماده 800 متر نيز گايان بولچادريان از كشور ارمنستان با زمان دو دقيقه و 18 ثانيه و 0.05 ثانيه، سولماز عظيميان از تيم كاشي تيما خراسان با زمان دو دقيقه و 21 ثانيه و 0.05 ثانيه، سابينا اسولتانوا از كشور تركمنستان با كسب زمان دو دقيقه و‌ 23 ثانيه و 0.05 ثانيه نخست تا سوم شدند.
در رقابت‌هاي رشته پرش سه گام نيز هايكانوش بهلوزيان از ارمنستان با ركورد 12.75 متر، جواهر زماني از گلستان با 11.78 متر و آنا تلشوا از ارمنستان با ركورد 11.31 مقام‌هاي اول تا سوم اين مسابقه را از آن خود كردند.
همچنين در ماده پرتاب وزنه نيز پس از حديثه شريفي‌نيا از تيم كاشي تيما ب خراسان كه با ركورد 10.91 متر به مقام قهرماني رسيد، فاطمه خياطي از تيم همدان با ركورد 10.45 و سحر غلامي شيرازي از كاشي تيما الف با 10.38 متر به ترتيب در مكان‌هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
در رشته 3 هزار متر اين مسابقات نيز مهسا كشاورزي از تيم فارس با كسب زمان 11 دقيقه و هفت ثانيه و 0.09 ثانيه، فاطمه محمدي از تيم كاشي تيما الف خراسان با كسب زمان زمان 11 دقيقه و 10 ثانيه و 0.01 ثانيه، اكرم مقدادي‌پور از تيم همدان با كسب زمان زمان 11 دقيقه و 19 ثانيه و 0.05 ثانيه به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم اين دوره از مسابقات را كسب كردند.

* معرفي نفرات برتر در ماده پرش با نيزه و دو 3000 متر
همچنين در رده مردان اين مسابقات نيز در ماده پرش با نيزه علي الصباغه از تيم فولاد خوزستان با ثبت ركورد چهار متر و 50 قهرمان شد و پس از او امير محمد صلح ميرزايي از تيم شهرداري طرقبه با ثبت ركورد چهار متر و 20 سانتي‌متر و ميثم صادق‌پور با ثبت ركورد متر و 55 سانتي‌متر از تيم آهن بافق يزد به ترتيب در مكان‌هاي دوم و سوم جاي گرفتند.
در ماده دو 3 هزار متر نيز احمد فرود از تيم نفت تهران بر سكوي اول جاي گرفت، مسعود سهرابي از تيم ‌همدان به مقام دوم دست يافت و محمد صالح رستمي از تيم هتل ورزشي قزوين بر سكوي سوم جاي گرفت.
همچنين در ماده 800 متر نيز اسماعيل مصدق از تيم شهرداري طرقبه به مقام نخست دست يافت، علي مقدادي‌پور از تيم همدان دوم شد و مصطفي ابراهيمي از تيم شهرداري طرقبه به مقام سوم رسيد.
در ادامه نيز در ماده پرش طول عليرضا حبيبي از تيم نفت تهران به مقام قهرماني دست يافت و پس از او مصيب ناصري از تيم گاز خراسان رضوي و محمد هادي صالحي از تيم ملي ناشنوايان به ترتيب در مكان‌هاي دوم و سوم مسابقات جاي گرفتند و در نهايت در ماده 60 متر رضا قاسمي از تيم نفت تهران به مقام قهرماني دست يافت و مقام‌هاي دوم و سوم به حسين قايمي و حسن تفتيان از تيم شهرداري طرقبه رسيد.
انتهاي پيام/م10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها