عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تجربه ‌بازيكنان پرسپوليس موجب شكست شاهين بوشهر شد

تجربه ‌بازيكنان پرسپوليس موجب شكست شاهين بوشهر شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:13 ب.ظ

حميد استيلي:
تجربه ‌بازيكنان پرسپوليس موجب شكست شاهين بوشهر شد

خبرگزاري فارس: سرمربي شاهين پارس جنوبي گفت: تجربه بالاي بازيكنان پرسپوليس موجب شكست شاهين بوشهر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، حميد استيلي عصر شنبه در كنفرانس خبري پايان بازي پرسپوليس تهران و شاهين بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: كيفيت نامطلوب زمين از مهم‌ترين دلايل بازي ضعيف امروز بود و در واقع در اين زمين امكان بازي با كيفيت بالا وجود نداشت و نتوانستيم قابليت‌هاي خود را بروز دهيم.
وي افزود: در اين فصل در تمام بازي‌ها شاهد بازي خوب و مطلوبي از سوي شاهين بوده‌ايم و امروز در بدترين بازي شاهين در فصل جاري، بازي را واگذار كرديم و از بازي شاگردانم راضي نبودم.
سرمربي شاهين پارس جنوبي در ارتباط با دلايل روي آوردن شاهين به بازي هوايي خاطرنشان كرد: بازي كردن بر روي زمين بسيار مشكل بود و در واقع امكان بازي خوب و پاسكاري سالم روي زمين نداشتيم و به همين دليل به بازي هوايي روي آورديم.
استيلي تصريح كرد: بازيكنان پرسپوليس تجربه بيشتري داشتند و در واقع تجربه بالاي بازيكنان پرسپوليس از عوامل شكست تيم شاهين بود و اگر كمي تجربه بازيكنان ما بالا يود، متحمل اين شكست خانگي نمي‌شديم.
وي با اشاره به برخي از اشتباهات خط دفاعي شاهين گفت: در خط دفاع ما، اشتباهاتي رخ داد و اين اشتباهات در واقع موجب شكست شاهين شد و اميدوار هستيم بتوانيم در بازي‌هاي آينده با كم كردن ضريب اشتباهات در تمام خطوط، بازي‌هاي بهتري انجام دهيم و نتايج ارزشمندتري بگيريم تا هواداران پرشور و با احساس شاهين بوشهر خوشحال شوند.
سرمربي شاهين در ادامه با تحسين تماشاگران شاهين عنوان داشت: تعداد زيادي از تماشاگران متعصب و خونگرم شاهين از ساعات ابتدايي صبح به ورزشگاه آمده بودند و ساعت‌ها در انتظار اين بازي بودند و از ما انتظار برد داشتند و ما با اين نتيجه در واقع شرمنده اين هواداران عزيز شديم.
استيلي بيان داشت: شاهين مي‌تواند در رده‌هاي بهتري قرار گيرد و اعتقاد داريم كه اين ظرفيت در تيم ما وجود دارد كه بتوانيم با كسب نتايج بهتر به رده‌هاي بالاتر برويم و بايد تلاش بيشتري داشته باشيم.
وي خاطرنشان كرد: بدون ترديد حل شدن مسايل مالي شاهين مي‌تواند مهم‌ترين دغدغه بازيكنان ما را رفع كند و اميدوار هستيم با تلاش مسئولان باشگاه و مسئولان استان اين مسئله اساسي برطرف شود تا بتوانيم با آرامش بيشتري به فوتبال بپردازيم.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها