عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسلمانان حول مشتركات اسلامي حركت كنند

مسلمانان حول مشتركات اسلامي حركت كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:14 ب.ظ

مدير اداره تبليغات اسلامي ملاير:
مسلمانان حول مشتركات اسلامي حركت كنند

خبرگزاري فارس: مدير اداره تبليغات اسلامي ملاير گفت: در اين برهه از زمان مسلمانان بايد حول مشتركات اسلامي به صورت يكپارچه حركت كنند تا به يك قدرت فوق‌العاده در جهان تبديل شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ملاير، حجت‌الاسلام داوود عباسي در جمع خبرنگاران با تبريك هفته وحدت اظهار داشت: بايد در زمينه اتحاد و نزديكي بيشتر مسلمانان گام برداشته شود چرا كه ضرورت اين موضوع بيش از پيش احساس مي‌‌شود.
وي ادامه داد: ما امروز شاهد بروز تحولاتي در جهان هستيم كه در تاريخ بي‌سابقه بوده به طوري كه بهترين شرايط براي احياي مجدد تفكر اسلامي در دنيا در حال فراهم شدن است.
مدير تبليغات اسلامي شهرستان ملاير افزود: امروز شاهد هستيم كه مستبدان حاكم بر كشورهاي عربي مسلمان كه مورد حمايت شديد استعمار بوده‌اند در حال سقوط هستند و اين شرايط بسيار نابي است كه مسلمانان كشورهاي اسلامي بتوانند حقيقت و واقعيت ماهيت خود را در فضاي آزاد تفكرات اسلامي پياده كنند.
وي گفت: دشمن با ترفندهاي مختلف سعي در مقابله با خيزش‌ كشورهاي اسلامي دارد و حوادثي كه در روز 25 بهمن سال جاري شاهد آن بوديم با وجود همه حقارت‌ و كوچكي‌اش در چارچوب برنامه‌هاي استعمارگران و خاموش كردن خيزش در كشورهاي اسلامي بود.
عباسي اظهار داشت: استعمارگران با استفاده از نيروهاي نفوذي خود در كشور سعي كردند فضايي ناآرامي به وجود آورند و به وسيله رسانه‌‌هاي خود به دروغ به مردم كشورهاي عربي القا كنند كه قيام شما نيز منجر به عدم رضايت مردم مي‌شود.
وي ادامه داد: عده‌اي قليلي از فتنه‌گران با خط‌گيري از سران استعمار عليه نظام فعاليت كردند كه البته با اتحاد مردم نتيجه فتنه آنها ناكام ماند.
مدير تبليغات اسلامي ملاير اظهار داشت: در اين برهه از زمان مسلمانان بايد حول مشتركات اسلامي به صورت يكپارچه و هماهنگ حركت كنند تا بتوانند به يك قدرت فوق‌العاده در جهان تبديل شوند و در اين صورت است كه معادلات جهان به نفع اسلام و كشورهاي اسلامي تغيير اساسي خواهد يافت.
وي در پايان افزود: مسابقه بزرگ خطابه غدير نيز كه همزمان با برگزاري عيد غدير به صورت مسابقه كتابخواني در استان برگزار شد، 60 هزار پاسخنامه به دبيرخانه جشنواره رسيد كه در روز ميلاد پيامبر(ص) به 100 نفر جوايز ارزنده‌اي از جمله سفرهاي زيارتي حج، كربلا، سكه بهار آزادي و... اهدا مي‌شود.
انتهاي پيام/غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها