عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برگزاري يادواره شهداي ابوذر در نهاوند

برگزاري يادواره شهداي ابوذر در نهاوند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:16 ب.ظ

با حضور مسئوان استاني صورت گرفت؛
برگزاري يادواره شهداي ابوذر در نهاوند

خبرگزاري فارس: يادواره شهداي ابوذر در شهرستان نهاوند با حضور تني چند از مسئولان استاني و شهرستاني برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از نهاوند، به مناسبت فرارسيدن سالروز شهادت گروه انقلابي ابوذر نهاوند، با حضور تني چند از مسئولان استاني و شهرستاني يادواره شهداي گرانقدر ابوذر نهاوند در آستان شاهزاده محمد نهاوند برگزار شد.
معاون سياسي امنيتي استاندار همدان اظهار داشت: شهداي ابوذر سند محكم استكبارستيزي مردم نهاوند در دوران سراسر خفقان است.
علي‌اكبر فاميل‌ كريمي با اشاره به برگزاري يادواره كشوري براي پاسداشت مقام شهداي ابوذر نهاوند در سال آينده افزود: مرامنامه اين شهدا كه در 23 بند تنظيم شده بود براي نسل جوان امروز نيز مثمر ثمر و پر از فايده است.
وي آرمان‌گرايي، اسلام‌خواهي، حركت و سكوت براي رضاي خدا، كمك به مظلومان و مبارزه بي‌امان با دستگاه طاغوت را از ويژگي‌هاي بارز شهداي ابوذر خواند و ابراز داشت: شكل‌گيري گروه ابوذر موجب بيداري چشم‌هاي خفته در آن زمان شد.
فرماندار نهاوند نيز شهدا را گرانقدرترين گوهر آفرينش خواند و تصريح كرد: بصيرت بالاي تعدادي جوان شجاع و باتقوا در آن زمان حساس، لرزه‌اي بر پيكره رژيم پهلوي انداخت.
اسماعيل زارعي‌ كوشا حركت حول محور ولايت فقيه و اسلام را از ويژگي‌هاي شهداي ابوذر دانست و ابراز داشت: با وجود فرقه‌هاي باطل و فريبنده اين گروه توانست فقط حول محور اسلام حركت كند بنابراين گراميداشت ياد و خاطره آنها گام‌هاي مؤثري در روشنگري افكار عمومي جامعه به ويژه كشورهاي مسلمان دارد.
در پايان اين مراسم مزار معطر شهداي ابوذر نهاوند غبارروبي و عطرافشاني شد.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها