عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ملت ايران سران فتنه را دفن مي‌كنند

ملت ايران سران فتنه را دفن مي‌كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:16 ب.ظ

دادستان زرند:
ملت ايران سران فتنه را دفن مي‌كنند

خبرگزاري فارس: دادستان عمومي و انقلاب زرند گفت: سران فتنه با حركت انقلابي مردم ولايتمدار ايران اسلامي مرده‌اند و مردم به دليل بوي تحفن در حال دفن كردن آنها هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، مهدي بخشي در تجمع اعتراض‌آميز جمعي از فرهنگيان، دانشگاهيان و قشرهاي مختلف مردم انقلابي و ولايتمدار شهرستان زرند اظهار داشت: مردم با بصير زرند در عرصه‌هاي مختلف پشتيباني خود را از ولايت فقيه و دولت نشان دادند.
وي اقدام مزبوحانه سران فتنه را محكوم كرد و گفت: اين افراد قبل از اينكه توسط قوه قضائيه محاكمه و اعدام شوند، با حركت انقلابي مردم ولايتمدار ايران اسلامي مرده‌اند و مردم به دليل بوي تحفن آنها در حال دفن كردن آنها هستند.
اين مسئول تصريح كرد: دشمنان انقلاب و ولايت بدانند كه مردم انقلابي در دفاع از ولايت و رهبري و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي تا پاي جان ايستاده‌اند و اجازه كوچك‌ترين مداخله‌اي را نمي‌دهند.
در ادامه رئيس دادگستري زرند نيز با قدرداني از تجمع كنندگان و خواسته به حق آنها بيان داشت: حماسه 22 بهمن و حضور باشكوه مردم در جاي ‌جاي ايران زمين نشان داد كه مردم ضمن دفاع از آرمان‌هاي امام راحل پيشتيبان ولايت فقيه هستند.
مهدي جعفري با بيان اينكه خواص بي‌بصيرت شيريني حضور ميليوني در راهپيمايي 22 بهمن را به كام مردم تلخ كردند، افزود: قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران ديگر بيش از اين اجازه نمي‌دهد، سران فتنه به نظام و انقلاب خدشه وارد كنند.
وي گفت: مفسدان في‌الارض با حركت ضد اسلامي خود قلب امام زمان (عج) را رنجاندند و با اين گونه اعمال پليد خود بايد به سزاي اعمالشان برسند.
اين مسئول خاطرنشان كرد: مردم در شرايط كنوني بسيار هوشيار هستند و در بسياري از مواقع از خيلي از خواص بي‌بصيرت جلوترند و عدالت اسلامي و دفاع از حقوق نظام و انسان‌ها اقتضا مي‌كند كه قوه قضائيه با قاطعيت با سران فتنه برخورد كند.
بر اساس اين گزارش، در پاسخ به حوادث 25 بهمن سران فتنه و اغتشاشگران جمعي از فرهنگيان، دانشگاهيان و قشرهاي مختلف مردم انقلابي و ولايتمدار شهرستان زرند با حضور در جلوي دادگستري اين شهرستان در حالي كه پلاكاردهايي در دست داشتند، با سردادن شعارهايي كوبنده از جمله مرگ بر كروبي، موسوي و خاتمي، مرگ بر ضد ولايت فقيه، حرف ما يك كلام، محاكمه والسلام و خواص بي‌بصيرت مايه ننگ ملت اعتراض شديد خود را نسبت به عملكرد وقيحانه سران فتنه و حاميان آنها اعلام كردند و محاكمه سران فتنه و برخورد قاطع دستگاه قضايي با فتنه‌گران را خواستار شدند.
انتهاي پيام/ن20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها