عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

داوطلبان هلال‌احمر روستاهاي مازندران توانمند مي‌شوند

داوطلبان هلال‌احمر روستاهاي مازندران توانمند مي‌شوند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:16 ب.ظ

مسئول جوانان جمعيت هلال احمر مازندران:
داوطلبان هلال‌احمر روستاهاي مازندران توانمند مي‌شوند

خبرگزاري فارس: مسئول واحد جوانان جمعيت هلال احمر استان مازندران گفت: داوطلبان هلال احمر روستاهاي مازندران توانمند مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان فريدونكنار، وحيد ايماني در جمع اعضاي هلال احمر شهرستان فريدونكنار توانمندسازي اقشار روستايي و ارزش آفريني در برنامه‌ها را امري مهم برشمرد و افزود: زمينه‌سازي براي تاسيس كانون‌هاي روستايي، آماده سازي اقشار روستايي به ويژه جوانان براي مقابله با حوادث، اطلاع رساني طرح در سطح مخاطبان و سازمان‌هاي همكار و تقويت سطح مناسبات و همكاري‌ها با سازمان‌هاي فعال در امور بشردوستانه را در اين راستا دنبال مي‌كنيم.
ايماني با تاكيد بر كيفت و اثر بخشي در فعاليت‌ها بر لزوم تهيه بانك اطلاعات روستاها و سطح آسيب پذيري آنها و خدمات ارائه شده، برنامه‌ريزي در مناسبت‌هاي مذهبي براي اعزام كاروان‌ها، بهره‌گيري از مشاركت روستائيان و امكانات و ظرفيت‌هاي موجود روستا در برنامه‌ها و بهره‌گيري از مشاركت اعضا و توانمندي‌هاي آنان در مراحل و فرآيند مختلف برنامه‌ها تاكيد كرد.
ايماني بيان داشت: برگزاري مراسم افتتاحيه و اختتاميه براي توجيه طرح و تقدير از فعالان، تاكيد بر اثربخشي و نتايج ماندگار انطباق خدمات پيش بيني شده با مسايل و نياز جامعه و جوانان و نظارت و مشاركت مسئولان در طرح را نيز داشته‌ايم.
وي از برپايي كارگاه‌هاي آموزشي ويژه بانوان، كهنسالان، كودكان، جوانان و نوجوانان، برپايي كلاس‌هاي آموزشي ويژه خانواده‌ها براي تشريح چگونگي رفتار با فرزندان سنين مختلف، نقش پدر در تربيت فرزندان، نقش سبك‌هاي مختلف فرزندپروري در آينده فرزندان، برپايي كلاس‌هاي آموزشي بهداشت و تنظيم خانواده ويژه خانم‌ها و آقايان و ارزيابي سلامت دهان و دندان، رفع مشكلات ساده در حد امكانات موجود در اين راستا خبر داد.
مسئول سازمان جوانان جمعيت هلال احمر استان مازندران با اشاره به تقديم جعبه كمك‌هاي اوليه به خانواده‌ها، مسجد و يا مدرسه روستا و اهداي امكانات بهداشتي از تهيه و پخش فيلم‌هاي آموزشي با موضوعات بهداشت و سلامت، برپايي جلسات مشاوره‌اي در امر ازدواج و بلوغ، معرفي بيماران با وضعيت وخيم به مراكز درماني شهرهاي نزديك و برپايي كارگاه‌هاي مددكاري خبر داد.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها