عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مراسم ازدواج 32 هزار زوج دانشجو در مشهد برگزار مي‌شود

مراسم ازدواج 32 هزار زوج دانشجو در مشهد برگزار مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:17 ب.ظ

در جوار بارگاه منور رضوي؛
مراسم ازدواج 32 هزار زوج دانشجو در مشهد برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: چهارمين دوره از مراسم ازدواج دانشجويي در قالب طرح‌ همسفر تا بهشت، با حضور 32 هزار زوج دانشجو از سراسر كشور در بارگاه حرم مطهر رضوي برگزار مي‌شود.‌

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، به نقل از كميته روابط عمومي ستاد همسفر تا بهشت، در هر مرحله از چهارمين دوره مراسم ازدواج دانشجويي كه به مدت سه روز ادامه دارد، يك‌هزار و 200 زوج دانشجو از سراسر كشور وارد مشهد مي‌شوند.
اين تعداد با استقرار در يكي از هتل‌هاي شهر مشهد در جوار بارگاه منور ثامن الحجج (ع)، عهد و پيمان زندگي مشترك خود را در سرزمين بهشت مشهد آغاز مي‌كنند.
مشهد از سال 86 ميزبان مراسم ازدواج دانشجويي به طور مشترك در سراسر كشور است.
اين طرح به همت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها و با شعار ازدواج آسان، آگاهانه‌ و پايدار برگزار مي‌شود.
زوج‌هاي شركت‌كننده در اين دوره از مراسم ازدواج دانشجويي، دانشجوياني هستند كه از شهريور 88 تا شهريور 89 زندگي مشترك خود را آغاز و با مراجعه به سايت مربوطه ثبت نام كردند.
ازدواج‌هاي آسان و به دور از تجملات و بستن عهد و پيماني الهي و عرفاني براي ادامه زندگي از اهداف برپايي مراسم ازدواج دانشجويي اعلام شده است.
نخستين دوره ازدواج دانشجويي از سال 1376 با تاكيد مقام معظم رهبري به ازدواج‌هاي آسان، به همت دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد و از آن زمان اين مراسم هر سال در دانشگاه‌هاي سراسر كشور برپا مي‌شود.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها