عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

قبر سران فتنه آماده است

قبر سران فتنه آماده است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:17 ب.ظ

امام جمعه شهرستان ازنا:
قبر سران فتنه آماده است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان ازنا با بيان اينكه سرانه فتنه بايد محاكمه شوند، گفت: قبر سران فتنه آماده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام عليرضا هراتي‌مطلق در جمع مديران دستگاه‌هاي اجراي ازنا ضمن تقدير و تشكر از حضور پرشور مردم ازنا در راهپيمايي 22 بهمن با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري در ديدار مردم تبريز با معظم له گفت: ايشان فرمودند كه جوانان امروز حضرت امام (ره) و شهدا و جنگ را نديدند اما فكرشان همان فكر جوانان آن دوران است.
وي افزود: در فتنه سال 88 ديديم كه جوانان مومن و انقلابي ما چگونه در مقابل فتنه موضع‌گيري كردند و از امام ورهبري شهدا و نظام اسلامي دفاع جانانه كردند.‌
حجت‌الاسلام هراتي‌مطلق گفت: آمريكاي جنايت‌كار و انگليس مكار و رژيم صهيونيست اين غده سرطاني براي انقلاب ما و نظام اسلامي ما نقشه دارند و متاسفانه عده‌اي در داخل كه مثلث شوم موسوي، كروبي و خاتمي را تشكيل داده‌اند هم پيمان شده‌اند با صهيونيسم و آمريكا و سر در آخور سفارت انگليس كرده‌اند.
‌امام جمعه ازنا گفت: اين افراد خود فروخته روز 25 بهمن را ورق زدند و قبر خودشان را كندند و به ملت ثابت كردند كه عمله و خود فروخته دشمنان ملت هستند.
وي افزود: قبل از 25 بهمن سايت وزارت خارجه رژيم صهيونيستي راه‌ها و مسيرهاي راهپيمايي 25 بهمن را برايشان مشخص كرده بود و حتي شعارهايي را كه بايد مي‌دادند را برايشان درست كرده بود وسازمان پنتاگون آمريكا خدمات اينترنتي در اختيارشان گذاشته بود و اتاق فكر لندن نيز براي آنها در طرح و برنامه درست كرده بود و اين نشان از عمله بودن سران فتنه است.
وي بيان داشت: سران فتنه ادعاذ مي‌كردند كه پيرو خط امامند اما دروغ مي‌گويند.
امام جمعه ازنا افزود: اينها 20 سال است كه براي نظام ما نقشه و برنامه دارند و سال گذشته تقلب را بهانه قرار دادند و وقتي ديدند كار به‌جايي نمي‌برند آشوب را به پا كردند و شيريني انتخابات را به كام ملت تلخ كردند و امسال نيز شيريني حركت ملت مسلمان مصر و راهپيمايي 22 بهمن را به كام ما تلخ كردند.
وي خطاب به سران فتنه گفت: صبر ما ديگر سرآمده و ديگر طاقت نداريم كه ببينيم شما به مقدسات ما و نواميس ما بي‌احترامي كنيد و از قوه قضائيه مي‌خواهيم هر چه سريع‌تر به وظيفه قانوني خود عمل كند و فتنه‌گران را به سزاي عمل خودشان برساند.
امام جمعه ازنا گفت: وظيفه ملت و خواص و اقشار جامعه اعم از كارگر و فرهنگي و دانشجو و دانش‌آموز و ... اين است كه امروز وارد صحنه شوند و ساكت ننشيند و هر كس امروز ساكت نشيند با سران فتنه شريك است زيرا اينها محارب هستند و حكم محارب هم مشخص است و آن اعدام است.
وي گفت: اينها عمله و حمال اجانب هستند و انسان شرم مي‌كند از اعمال ننگين اينها اين افراد در خط امام و رهبري نيستند و مطرود امام راحل عظيم‌الشان هستند و نمي‌دانم فرداي قيامت چگونه مي‌خواهند جواب امام و شهدا را بدهند.
وي تصريح كرد: كروبي مي‌گفت كه من خادم خانواده شهدا بودم و من به او مي‌گويم تو خائن به خون شهدا بودي و هستي و من به عنوان يك رو حاني و طلبه مي‌گويم كه تو و خاتمي ننگ من هستي و ننگ روحانيت و موسوي ننگ ملت ايران است و از قوه قضائيه مي‌خواهم كه كروبي و خاتمي را خلع لباس كند و اين مثلث شوم فتنه را اعدام و چند روز بالاي‌دار بمانند تا مايه عبرت بدخواهان ملت و نظام شوند.
انتهاي پيام/ل10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها