عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قبر سران فتنه آماده است

قبر سران فتنه آماده است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:17 ب.ظ

امام جمعه شهرستان ازنا:
قبر سران فتنه آماده است

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان ازنا با بيان اينكه سرانه فتنه بايد محاكمه شوند، گفت: قبر سران فتنه آماده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام عليرضا هراتي‌مطلق در جمع مديران دستگاه‌هاي اجراي ازنا ضمن تقدير و تشكر از حضور پرشور مردم ازنا در راهپيمايي 22 بهمن با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري در ديدار مردم تبريز با معظم له گفت: ايشان فرمودند كه جوانان امروز حضرت امام (ره) و شهدا و جنگ را نديدند اما فكرشان همان فكر جوانان آن دوران است.
وي افزود: در فتنه سال 88 ديديم كه جوانان مومن و انقلابي ما چگونه در مقابل فتنه موضع‌گيري كردند و از امام ورهبري شهدا و نظام اسلامي دفاع جانانه كردند.‌
حجت‌الاسلام هراتي‌مطلق گفت: آمريكاي جنايت‌كار و انگليس مكار و رژيم صهيونيست اين غده سرطاني براي انقلاب ما و نظام اسلامي ما نقشه دارند و متاسفانه عده‌اي در داخل كه مثلث شوم موسوي، كروبي و خاتمي را تشكيل داده‌اند هم پيمان شده‌اند با صهيونيسم و آمريكا و سر در آخور سفارت انگليس كرده‌اند.
‌امام جمعه ازنا گفت: اين افراد خود فروخته روز 25 بهمن را ورق زدند و قبر خودشان را كندند و به ملت ثابت كردند كه عمله و خود فروخته دشمنان ملت هستند.
وي افزود: قبل از 25 بهمن سايت وزارت خارجه رژيم صهيونيستي راه‌ها و مسيرهاي راهپيمايي 25 بهمن را برايشان مشخص كرده بود و حتي شعارهايي را كه بايد مي‌دادند را برايشان درست كرده بود وسازمان پنتاگون آمريكا خدمات اينترنتي در اختيارشان گذاشته بود و اتاق فكر لندن نيز براي آنها در طرح و برنامه درست كرده بود و اين نشان از عمله بودن سران فتنه است.
وي بيان داشت: سران فتنه ادعاذ مي‌كردند كه پيرو خط امامند اما دروغ مي‌گويند.
امام جمعه ازنا افزود: اينها 20 سال است كه براي نظام ما نقشه و برنامه دارند و سال گذشته تقلب را بهانه قرار دادند و وقتي ديدند كار به‌جايي نمي‌برند آشوب را به پا كردند و شيريني انتخابات را به كام ملت تلخ كردند و امسال نيز شيريني حركت ملت مسلمان مصر و راهپيمايي 22 بهمن را به كام ما تلخ كردند.
وي خطاب به سران فتنه گفت: صبر ما ديگر سرآمده و ديگر طاقت نداريم كه ببينيم شما به مقدسات ما و نواميس ما بي‌احترامي كنيد و از قوه قضائيه مي‌خواهيم هر چه سريع‌تر به وظيفه قانوني خود عمل كند و فتنه‌گران را به سزاي عمل خودشان برساند.
امام جمعه ازنا گفت: وظيفه ملت و خواص و اقشار جامعه اعم از كارگر و فرهنگي و دانشجو و دانش‌آموز و ... اين است كه امروز وارد صحنه شوند و ساكت ننشيند و هر كس امروز ساكت نشيند با سران فتنه شريك است زيرا اينها محارب هستند و حكم محارب هم مشخص است و آن اعدام است.
وي گفت: اينها عمله و حمال اجانب هستند و انسان شرم مي‌كند از اعمال ننگين اينها اين افراد در خط امام و رهبري نيستند و مطرود امام راحل عظيم‌الشان هستند و نمي‌دانم فرداي قيامت چگونه مي‌خواهند جواب امام و شهدا را بدهند.
وي تصريح كرد: كروبي مي‌گفت كه من خادم خانواده شهدا بودم و من به او مي‌گويم تو خائن به خون شهدا بودي و هستي و من به عنوان يك رو حاني و طلبه مي‌گويم كه تو و خاتمي ننگ من هستي و ننگ روحانيت و موسوي ننگ ملت ايران است و از قوه قضائيه مي‌خواهم كه كروبي و خاتمي را خلع لباس كند و اين مثلث شوم فتنه را اعدام و چند روز بالاي‌دار بمانند تا مايه عبرت بدخواهان ملت و نظام شوند.
انتهاي پيام/ل10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها