عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فعاليت كانون پرورش فكري كودكان در بيش از 900 نقطه كشور

فعاليت كانون پرورش فكري كودكان در بيش از 900 نقطه كشور
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:17 ب.ظ

مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان خبر داد:
فعاليت كانون پرورش فكري كودكان در بيش از 900 نقطه كشور

خبرگزاري فارس: مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گفت: در حال حاضر در بيش از 900 نقطه كشور، مركز فرهنگي و هنري كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان فعال است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، سيدصادق رضايي در مراسم معارفه مدير كانون پرورش فكري كودكان خراسان رضوي اظهار داشت: در حال حاضر بيش از 900 مركز فرهنگي و هنري كانون كشور فعال است اما هنوز به شاخص استاندارد لازم در اين زمينه نرسيده‌ايم.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور ادامه داد: با توجه به اينكه نوجوانان به شدت با كمبود كتاب در حوزه سني خود مواجه‌ هستند، برنامه‌ريزي كرديم در تابستان سال 90 به تعداد روزهاي تابستان كتاب جديد داشته باشيم.
وي اظهار داشت: در اسفند امسال از 45 رمان جديد رونمايي مي‌شود.
رضايي درباره مهم‌ترين محورهاي برنامه‌هاي سال آينده اين كانون‌ افزود: با برنامه‌ريزي‌ها و هدف‌گذاري‌هاي انجام شده، گروه هدف كانون در سال آينده 20 درصد افزايش مي‌يابد.
وي تاكيد كرد: در سال جاري كودكان و نوجوانان در كشور بيش از 12 ميليون نفر ساعت، تحت پوشش برنامه‌هاي مختلف كانون قرار گرفتند.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور ادامه داد: بايد به ازاي هر هشت تا 10 هزار كودك و نوجوان ايراني يك مركز فعال داشته باشيم كه با اين احتساب هم اينك يك هزار مركز در كشور كمبود داريم كه بايد در قالب برنامه‌هاي بلند مدت به اين شاخص برسيم.
وي تصريح كرد: تمام فعاليت‌هاي كانون در بخش‌هاي فرهنگي، هنري، ادبي، معارف اسلامي و فعاليت‌هاي گروهي با توجه به مخاطب خاص آن كه كودكان و نوجوانان هستند، مي‌توانند معنويت و بصيرت را در دوره كودكي و نوجواني ايجاد كنند.
انتهاي پيام/م20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها