عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است

تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:18 ب.ظ

دبير همايش كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور:
تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است

خبرگزاري فارس: دبير نخستين همايش آموزشي كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور گفت: تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، علي كريم‌پور در نشست مطبوعاتي نخستين همايش آموزشي فرصت‌هاي كسب و كار كه در شركت مهام شرق مشهد برگزار شد، با بيان اين مطلب اظهار داشت: روند شكل‌گيري فعاليت‌هاي اقتصادي در دهه‌هاي گذشته نياز به هزينه‌هاي هنگفت داشت و سرمايه‌گذاري‌هايي با حجم بالا صورت مي‌گرفت.
دبير نخستين همايش آموزشي كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور ادامه داد: در زمان كنوني شركت‌ها به بخش خصوصي واگذار شده و از انحصار دولت‌ها خارج شده است.
كريم‌پور اظهار داشت: بازار برق نيروگاه‌هاي انتقال برق در زمان كنوني شفاف‌تر و با نبوغ و نوآوري براي تحول اقتصادي رخ داده است.
دبير نخستين همايش آموزشي كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور با اشاره به مشكلات صنعت برق تاكيد كرد: به علت مصرف نابه جاي صنعت برق در كشور ايجاب مي‌كند، مصرف بالاي برق را در بعضي مناطق كشور قطع كنيم.
كريم‌پور تاكيد كرد: با كم مصرف كردن انرژي بايد به سوي رقابتي كردن توليدات حركت كنيم و فرهنگ كاهش مصرف انرژي در كشور را پايه‌گذاري كنيم.
وي ادامه داد: شركت‌هاي خصوصي با بهينه‌سازي مصرف برق نقش عمده‌اي در كاهش ميزان استفاده برق داشته و شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها را تغيير مي‌دهد.
انتهاي پيام/م30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها