عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اختصاص يك ميليارد ريال براي راه‌اندازي كتابخانه عمومي بردخون

اختصاص يك ميليارد ريال براي راه‌اندازي كتابخانه عمومي بردخون
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:18 ب.ظ

مسئول مجتمع فرهنگي هنري بردخون خبر داد:
اختصاص يك ميليارد ريال براي راه‌اندازي كتابخانه عمومي بردخون

خبرگزاري فارس: مسئول مجتمع فرهنگي هنري بردخون از اختصاص يك ميليارد ريال براي راه‌اندازي كتابخانه عمومي بردخون خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، نامجو زحمتكش در آيين گشايش نمايشگاه كتاب وحدت در محل مجتمع فرهنگي هنري شهر بردخون اظهار داشت: كتاب همواره در جامعه نقش ويژه‌اي داشته است و از زمان‌هاي دور عالمان و فرهيختگان كتاب را جزئي از زندگي خود قرار داده بودند كه اثرات و ثمرات درخشاني داشته و پيشرفت‌هاي علمي و ابتكارات و كشفيات حاصل حضور كتاب در بين مردم بوده است.
وي افزود: در اين نمايشگاه بيش از 500 عنوان كتاب به تعداد بيش از 5 هزار جلد در موضوعات مختلف علمي، روانشناسي، علوم سياسي و اجتماعي، ديني و مذهبي، ادبيات و رمان، كودكان و نوجوانان، رايانه و فناوري، علمي و پزشكي و... از انتشارات ظهور قم براي استفاده و بهره‌مندي مردم در معرض عمومي قرار گرفته است.
اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: اين نمايشگاه با 30 درصد تخفيف به فروش مي‌رسد و به مدت هفت روز اين نمايشگاه ادامه دارد.
زحمتكش اضافه كرد: با همكاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان دير و استان بوشهر بستر خوبي براي انجام فعاليت‌هاي فرهنگي در بخش بردخون فراهم شده است و تجهيزاتي به ارزش 80 ميليون ريال خريداري شده و تلاش مي‌كنيم روز‌به‌روز بر دامنه فعاليت‌ها افزوده شود.
مسئول مجتمع فرهنگي هنري بردخون از اختصاص يك ميليارد ريال براي راه‌اندازي كتابخانه عمومي بردخون خبر داد و تصريح كرد: مقدمات لازم براي احداث كتابخانه عمومي بردخون فراهم شده و اعتباري معادل يك ميليارد ريال در كميته برنامه‌ريزي شهرستان اختصاص يافته است كه به زودي در محل ساختمان شوراي اسلامي شهر ساخته مي‌شود و با انتقال كتابخانه عمومي به مكان مذكور، فضاي فرهنگي افزايش مي‌يابد و هنرمندان مي‌توانند با دلگرمي و فرصت و امكانات بيشتر به فعاليت بپردازند.
زحمتكش گفت: پيش‌بيني مي‌شود با رويكرد فرهنگي كه سفر هيئت دولت به استان بوشهر دارد و مصوبات خوبي كه در دولت تصويب شده اعتبارات مناسبي براي احداث فضاهاي فرهنگي و تجهيزات فرهنگي هنري از قبيل كانون‌هاي مساجد، كتابخانه مساجد، تالارها و مجتمع‌ها و كتابخانه‌هاي عمومي و... اختصاص يابد.
وي ابراز داشت: بايد امكانات موجود را افزايش دهيم و با وجود استعداد و زمينه‌اي كه در بخش بردخون در امور فرهنگي هنري وجود دارد، اطمينان داريم كه با افزايش امكانات مي‌توانيم شاهد شور و نشاط بيشتري در بين جوانان و نوجوانان باشيم.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها