عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بي‌بصيرتي برخي خواص به‌ حوادث اخير دامن زد

بي‌بصيرتي برخي خواص به‌ حوادث اخير دامن زد
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:18 ب.ظ

سردار احمدي‌مقدم:
بي‌بصيرتي برخي خواص به‌ حوادث اخير دامن زد

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي گفت: هرچند حوادث روزهاي اخير و فتنه سال گذشته داراي محرك خارجي بود، اما بي‌بصيرتي برخي خواص به همه اين حوادث دامن زد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي نيروي انتظامي بوشهر، اسماعيل احمدي‌مقدم در بوشهر اظهار داشت: با توجه به موقعيت استراتژيك استان بوشهر عملكرد پليس در استان نشان‌دهنده رشد، پيشرفت و امنيت مثال‌زدني اين استان است كه تلاش و همراهي مردم در اين زمينه بايد پاس داشته شود.
وي ادامه داد: تفاوت ما با پليس ساير كشورها اين است كه آنان رابطه خوبي با مردم ندارند و مردمي نيستند در حالي كه پليس ايران از مردم و با مردم است.
فرمانده نيروي انتظامي اضافه كرد: اگر در ميدان با قاطعيت برخورد مي‌كنيم براي دفاع از مردم است در حالي كه آنان عليه مردم هستند و اين بسيار مهم است كه قدرت را در چه راستايي به كار ببريم.
احمدي‌مقدم در ادامه ضمن قدرداني از زحمات پليس از آنان خواست هيچ‎گاه حمايت مردم را در رسيدن به مهم‌ترين هدفتان كه برقراري امنيت است، فراموش نكنيد و هميشه خود را از آنِ مردم بدانيد!
فرمانده نيروي انتظامي كشور گفت: با توجه به موقعيت استراتژيك استان بوشهر، عملكرد پليس در استان نشان‌دهنده رشد، پيشرفت و امنيت مثال‌زدني اين استان است كه تلاش و همراهي مردم در اين زمينه بايد پاس داشته شود.
وي با اشاره به بي‌بصيرتي و دنيا‌طلبي برخي خواص بيان داشت: هرچند حوادث روزهاي اخير و فتنه سال گذشته داراي محرك خارجي بود، اما بي‌بصيرتي برخي خواص به همه اين حوادث دامن زد.
احمدي‌مقدم اظهار داشت: اين افراد به جاي مصاحبت با نيكان، دنباله‌رو بدخواهان شدند كه اين مي‌تواند براي همه ما نيز تكرار شود پس به جاي دلسوزي بايد مراقب رفتار خودمان باشيم.
فرمانده نيروي انتظامي عنوان داشت: هرگاه در مسير راهيابي زندگي دچار گمراهي شديد، خود را به كشتي ولايت برسانيد و سوار برآن شويد و مطمئن باشيد رمز سربلندي شما در همه زمينه‌ها است.
وي تصريح كرد: رهبر بايد عالم، دانا، مدير و شجاع باشد و به دنبال هواي نفس، فساد و حكومت موروثي نباشد كه همه اين شاخص‌هاي ظلم‌ستيزي و عدالت‏خواهي در ولايت فقيه و مقام معظم رهبري وجود دارد.
احمدي‌مقدم با بيان اينكه‌ براي يافتن مسير، بايد شاخص‌هايي را در طول مسير مشخص كنيم تا در راه به بيراهه نرويم، بيان داشت: همان‏گونه كه چراغ فانوس دريايي شاخصي است كه كمك مي‌كند تا كشتي‌ها بندر را پيدا كنند، شاخص مسير در كوير بي‌آب و علف زندگي، ولايت است.
فرمانده نيروي انتظامي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: پليس پناه و تكيه‌گاه مردم است و مردم نبايد از پليس هراس داشته باشند بلكه اين هراس بايد در دل متجاوزان و قانون‌شكنان ايجاد شود و مردم با ديدن پليس بايد احساس امنيت كنند و در استان بوشهر اين امر به وضوح مشهود است كه جاي قدرداني دارد.
انتهاي پيام/ج30/ع*

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها