عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

460 نفر به ستاد مردمي وزارت كار و امور اجتماعي مراجعه كردند

460 نفر به ستاد مردمي وزارت كار و امور اجتماعي مراجعه كردند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:19 ب.ظ

مدير‌كل كار و امور اجتماعي استان بوشهر:
460 نفر به ستاد مردمي وزارت كار و امور اجتماعي مراجعه كردند

خبرگزاري فارس: مدير‌كل كار و امور اجتماعي استان بوشهر گفت: در سفر سوم دولت به بوشهر 460 نفر به ستاد مردمي وزارت كار در بوشهر مراجعه كردند.

حسين حيدري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: در دور سوم سفر هيئت محترم دولت به استان بوشهر ستاد مردمي وزارت كار و امور اجتماعي پاسخگوي مراجعان بود.
وي افزود: در ستاد مردمي وزارت كار و امور اجتماعي متبوع در سفر سوم رياست جمهور و هيئت دولت به استان بوشهر 460 نفر مراجعه كردند كه 385 نفر، 84 درصد درخواست‌ها مربوط به ساير دستگاه‌ها بود.
مدير‌كل كار و امور اجتماعي استان بوشهر تصريح كرد: تعداد 75 نفر مراجعان اختصاصي مربوط به حوزه‌هاي تابعه و وابسته به وزارت متبوع بودند كه براي بررسي و اقدام لازم به مديران ذي‌ربط دستورات لازم داده شد.
حيدري در ادامه بيان داشت: تعداد 47 مورد از درخواست‌ها ‌مربوط به حوزه روابط كار در ارتباط با آراي قطعي مراجع حل اختلاف، مطالبات حقوق و مزايا، بازگشت به كار، تبديل وضعيت استخدامي، مشاغل سخت و زيان‌آور، بيمه بيكاري‌، طبقه‌بندي مشاغل، عدم رعايت مقررات بود.
وي تصريح كرد: تعداد 7 نفر ‌مراجعان پس از مشاوره و راهنمايي قانع شده و كد رهگيري دريافت نكردند.
مديركل كار و امور اجتماعي استان بوشهر با بيان اين مطلب كه درخواست و شكايتي از دور اول و دوم سفرهاي استاني در حوزه وظايف وزارت متبوع، بدون پاسخ باقي نمانده است، گفت: در مجموع مراجعات و شكايات واصله به ستاد در ارتباط با حيطه وظايف وزارت متبوع به نسبت تعداد كارگران استان 0.33 نفر كمتر از 0.33 در هزار‌ بود.
حيدري افزود: نامه‌هاي مربوط به حوزه‌هاي وزارت متبوع تا حصول نتيجه نهايي پيگيري مي‌شود.
وي بيان داشت: در جريان سفر سوم دولت به بوشهر وزير كار و امور اجتماعي نيز از چند واحد توليدي و صنعتي در بوشهر بازديد و از نزديك با مشكلات كارگران و كارفرمايان آشنا شد.
مدير‌كل كار و امور اجتماعي استان بوشهر سفرهاي استاني دولت را گامي مهم در رفع مشكلات جامعه كارگري ذكر كرد و اظهار داشت: دولت در سفرهاي استاني علاوه بر تسريع در اجراي مصوبات سفرهاي قبلي، زمينه اجراي طرح‌هاي اشتغال‌زايي بيشتري را نيز فراهم مي‌كند.
حيدري بيان داشت: استان بوشهر با وجود منابع عظيم نفت و گاز، مي‌تواند بيش از پيش در مسير توسعه و آباداني قرار گيرد.
انتهاي پيام/ج20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها