عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيشرفت اسلام در سايه وحدت حاصل مي‌شود

پيشرفت اسلام در سايه وحدت حاصل مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:22 ب.ظ

فرماندار سربيشه:
پيشرفت اسلام در سايه وحدت حاصل مي‌شود

خبرگزاري فارس: فرماندار سربيشه گفت: پيشرفت اسلام و مسلمانان در سايه وحدت حاصل مي‌شود كه در اين راستا مسلمانان بايد با احترام به عقايد يكديگر همواره در مقابل دشمنان متحد شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند، سيدعليرضا حسيني صبح امروز در مراسم جشن ولادت پيامبر اكرم(ص) در روستاي ماخونيك اظهار داشت: پيشرفت اسلام و مسلمانان در سايه وحدت حاصل مي‌شود.
وي با اشاره به ضرورت‌هاي وحدت بين مسلمانان، افزود: تفرقه و جدايي بين مسلمانان از خواسته‌هاي شوم استكبار جهاني و دولت‌هاي استعمارگر است.
فرماندار سربيشه ادامه داد: انقلاب اسلامي و بركات حاصل از آن در نتيجه وحدت بين مردم و مسلمانان شيعه و سني اتفاق افتاده است.
حسيني تصريح كرد: خيزش عظيم مسلمانان در كشورهاي اسلامي در حال حاضر با الگوگيري از انقلاب اسلامي و وحدت شكل گرفته است.
وي افزود: جريانات فكري آن طرف مرزها در گذشته با تفرقه‌افكني ميان شيعه و سني قصد داشتند تا مانع جريان سازنده انقلاب به كشورهاي اسلامي شوند.
فرماندار سربيشه يادآور شد: وحدت ميان مسلمانان و درك آنها از انقلاب ايران سبب شد تا استعمار در اهداف شوم خود ناكام بماند.
وي ادامه داد: امروز مردم، مزدوران استكبار را يكي پس از ديگري از ديگري از كشورهاي اسلامي خارج مي‌كنند.
فرماندار سربيشه وجود امكانات رفاهي مانند آب، برق، تلويزيون، تلفن و جاده آسفالته در دورافتاده‌ترين روستاهاي شهرستان را از بركات انقلاب اسلامي دانست و افزود: انقلاب اسلامي علاوه بر خدمات معنوي كه به اسلام و مسلمانان داشته است موجبات رفاه عمومي مردم را نيز فراهم كرده است.
حسيني به آيات قرآن پيرامون وحدت اشاره كرد و گفت: وجود قرآن، قبله و پيامبر واحد از مشتركات ميان مسلمانان است.
رئيس اداره تبليغات اسلامي سربيشه نيز با اشاره به اهميت وحدت به برخي از عوامل تفرقه اشاره كرد و گفت: دوستان ناآگاه ، دشمنان آگاه، بي‌خبري از نقشه‌هاي دشمن و قضاوت‌هاي نابجا از عوامل تفرقه است.
حجت‌الاسلام حسن صفري افزود: عدم اتحاد ميان مسلمانان ناشي از عدم ايمان آنها به اسلام و احكام اسلامي است.
انتهاي پيام /غ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها