عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

وحدت عامل اصلي تحقق مباني اسلام است

وحدت عامل اصلي تحقق مباني اسلام است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:23 ب.ظ

نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري:
وحدت عامل اصلي تحقق مباني اسلام است

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در چهارمحال و بختياري گفت: وحدت مهم‌ترين عامل تحقق مباني اسلام است.

آيت‌الله محمدرضا ناصري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهركرد وحدت را ضروري ترين نياز امروز مسلمانان برشمرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران به رهبري امام (ره) و با تكيه بر الله، پيامبر اعظم (ص) و وحدت مردم بنا شد و ملت ايران امروز حكومت و آزادي را مديون پيامبر(ص) و حضرت سيدالشهداء و ادامه دهندگان راه آنان است.
وي با تاكيد بر وحدت امت اسلامي گفت: نقطه قوت جمهوري اسلامي سلاح‌هاي پيشرفته نيست، بلكه وحدت امت است كه امروز تن دشمنان را به لرزش در آورده است.
ناصري با اشاره به توطئه‌هاي دشمنان در راستاي براندازي جمهوري اسلامي ايران گفت: استكبار جهاني در جنگ نرم عليه مسلمانان از شگرد تفرقه و تضادآفريني استفاده مي‌كند كه بر همين اساس لازم است تا مسلمانان در مقابل اين توطئه‌ها هوشيار و بيدار باشند.
نماينده ولي‌فقيه در چهارمال و بختياري تصريح كرد: برهمين اساس اتحاد مردم ايران، پاسخ دندان‌شكني براي دشمنان و متجاوزان است و مي‌تواند دست دشمنان را از كشور كوتاه كند.
وي در ادامه ايجاد وحدت در بين مسلمانان را مهم‌ترين عامل اتحاد ملي و انسجام اسلامي دانست و افزود: مسلمانان بايد با اتحاد و همدلي براي مقابله با توطئه‌هاي استكبار جهاني هوشيار باشند و اجازه تعرض را به آن‌ها ندهند.
ناصري اضافه كرد: مسلمانان با بيداري اسلام كه نمادي از وحدت امت اسلامي است مي‌توانند بر توطئه‌هاي دشمنان در تفرقه‌افكني ميان فرقه‌ و مذاهب اسلامي پيروز شوند.
وي وحدت در دين اسلام را به عنوان تكليف و نعمت الهي براي همه مسلمانان دانست و گفت: بايد از فرصت به دست آمده در راستاي تقويت انسجام و پرهيز از تفرقه تلاش كنيم و از اين روزهاي مبارك بهره ببريم.
ناصري در ادامه با اشاره به اقدامات فتنه‎گران در حادثه روز بيست و پنجم بهمن ماه افزود: مردم اين همه خيانت فريب خوردگان و عناصر فتنه را بي‎پاسخ نخواهد گذاشت.
وي اضافه كرد: آنها بي‌حرمتي به ساحت سرور و سالار شهيدان و توهين به عاشورا را در سابقه خود دارند و جاي درنگي براي دستگاه قضايي در برخورد قاطع با اين عناصر خودفروخته نيست.
ناصري با اشاره به اينكه موفقيت‎هاي انقلاب اسلامي مديون بصيرت مردم است، افزود: بصيرت مردم در پيروزي انقلاب و پس از آن در حوادث و فتنه‎هاي مختلف نشان دهنده اين مطلب است كه مردم با اطاعت از ولايت فقيه همه توطئه‌هاي دشمنان و عواملشان را خنثي مي‎كنند.
نمايندهولي فقيه در چهارمحال و بختياري با بيان اينكه سيره نبوي بايد سرمشق و چراغ راه انسان‌ها قرار گيرد، اعلام كرد: پيروي و عمل به اين سيره سعادت را براي انسان‌ها به ارمغان خواهد آورد.
وي همچنين به ضرورت حفظ برادري در ميان مسلمانان تاكيد كرد و يادآور شد: هفته وحدت فرصت مناسبي است تا مسلمانان بار ديگر پيمان برادري ببندند و با افزايش وحدت ميان خود دست دشمنان را از رسيدن به اهدافشان كوتاه كنند.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها