عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه به اشد مجازات برسند

سران فتنه به اشد مجازات برسند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:24 ب.ظ

استاندار تهران:
سران فتنه به اشد مجازات برسند

خبرگزاري فارس: استاندار تهران با اشاره به خيانت‌هاي سران فتنه گفت: بر اساس اسناد و مدارك موجود سران فتنه بايد به اشد مجازات برسند.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، شامگاه شنبه مرتضي تمدن در مراسم افتتاحيه پروژه‌هاي عمراني، فرهنگي و خدماتي شهرستان ورامين با اشاره به نقش مردم در انقلاب اسامي اظهار داشت: مردم ايران استحقاق خدمت را دارند و ما اگر جانمان را هم فداي اين مردم كنيم كم است، مردم غيور ايران اسلامي با همدلي همه جنايت‌ها را با سيلي خود بر صورت استكبار برگرداندند.
استاندار تهران با اشاره به حوادث 25 بهمن گفت: دشمنان نظام براي روز 25 بهمن برنامه‌هاي فراواني را برنامه‌ريزي كرده بود و آنها مي‌خواستند به كمك سران نادان فتنه كارهايي كه نبايد بكنند را در تهران عملي كنند اما نقش مردم و حضور آنها در صحنه سبب شد تا دشمنان نظام بار ديگر سيلي بخورند.
وي ادامه داد: در جريان 25 بهمن نكته قابل توجه در ارتباط با نقش مردم اين است كه نخست آنها فتنه‌گران و آشوبگران را همراهي نكردند و نكته بعد اين است كه خود به وسط ميدان آمدند و اين جنايتكاران را از خودشان ترد كردند.
تمدن خاطرنشان كرد: حماسه 9 دي سال 88 و حضور مردم در راهپيمايي گسترده روز جمعه نشان داد كه مردم اين انقلاب را كه به‌واسطه خون فرزندانشان به‌وجود آوردند را دو دستي گرفته و از آن حفاظت مي‌كنند.
استاندار تهران صاحب ايران را امام زمان (عج) دانست و تاكيد كرد: خداوند متعال و امام زمانت (عج) نمي‌گذارند كوچكترين خدشه‌اي به اين انقلاب وارد شود.
وي در ادامه افزود: دشمنان نادان ما انقلاب اسلامي ايران را با مصر و تونس مقايسه مي‌كنند و حضور تعدادي قليل در 25 بهمن ماه را همانند قيام مردم تونس و مصر عنوان مي‌كنند در صوري كه قيام مردم تونس و مصر بر عليه يك ديكتاتور و مبارزه با استكبار بوده است.
تمدن پروژه مشغول سازي ايران اسلامي را از توطئه‌هاي مهم استكبار جهاني داشت و گفت: اعتقاد آمريكا و اسرائيل اين است كه نظام را مشغول مسائل داخلي كند تا فرصتي براي انتقال آرمان‌هاي نظام به ديگر كشورها جلوگيري شوئ.
استاندار تهران با بيان اينكه هر زماني كه مردم ايران اسلامي افتخاري را به‌دست آوردند و ثبت كردند نوكران آمريكا و اسرائيل براي مخدوش كردن آن توطئه ايجاد كردند، عنوان كرد: به لطف خداوند متعال مردم با سيلي محكم خود فتنه‌گران و استكبار جهاني را سرجاي خودشان نشاندندو اميدواريم بر اساس اناد موجود سران فتنه به اشد مجازا برسند.
وي با اشاره به اينكه امروز ملت ايران در دنيا آقايي مي‌كنند، بيان داشت: دشمنان نظام مي‌خواهند مردم ايران را نوكر كنند اما به لطف خدا و بركت انقلاب اسلامي ملت ايران امروز در دنيا آقايي مي‌كنند.
تمدن با تشبيه سران فتنه و اغتشاشگران روز 25 بهمن به زباله خاطرنشان كرد: با حضور امت حزب‌الله باقيمانده اين زباله نيز جارو و به بيرون ريخته مي‌شود.
استاندار تهران با اشاره به پيشرفت و آباداني بخش قرچك تصريح كرد: من توقع كار در اين بخش را داشتم اما نه به اين ميزاني كه امروز شاهد آن بودم و با اين روند بخش قرچك كم‌كم مسيري را طي مي‌كند كه به جايگاه را پيدا كند و نشان مي‌دهد كه چشم‌انداز خوبي براي اين منطقه ديده شده است و اين افتتاحيه‌ها خوب زماني است، سبب آن شد تا در دو هفته آينده كه پيش‌بيني برنامه‌هاي سال 90 را در دست داريم برنامه‌هاي خوبي در اين ارتباط لحاظ شود.
انتهاي پيام/آ10/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها