عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توسعه و تعالي انسان‌ها با آموزش محقق مي‌شود

توسعه و تعالي انسان‌ها با آموزش محقق مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:24 ب.ظ

معاون استاندار خراسان جنوبي:
توسعه و تعالي انسان‌ها با آموزش محقق مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون امور عمراني استاندار خراسان جنوبي با اشاره به ضرورت آموزش گفت: رشد، توسعه و تعالي انسان‌ها در گرو آموزش بوده و بدون آن محقق نمي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از بيرجند به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري خراسان جنوبي، مهدي عارف‌پور صبح امروز در مراسم افتتاحيه دوره آموزشي فناوري‌هاي نوين در صنعت ساختمان اظهار داشت: آموزش در راستاي رشد و توسعه انسان‌ها بسيار مهم و ضروري است.
وي افزود: اهميت آموزش در عصر نانو تكنولوژي و دنياي صدم ثانيه‌ها به‌ويژه در مباحث اجرايي و عمراني بسيار مؤثر و ضروري است.
معاون امور عمراني استاندار خراسان جنوبي با اشاره به اثرگذاري آموزش در توسعه‌يافتگي افراد و رشد و تعالي جامعه، تصريح كرد: به دليل جايگاه علم و دانش و ضرورت پرداختن به آن، دوره‌هاي آموزشي در عرصه‌هاي مختلف اجرايي در دستور كار شوراي فني استان قرار گرفته است.
عارف‌پور ادامه داد: اميد است دفتر فني استانداري به عنوان مسئول كميته آموزش شوراي فني استان با پيگيري مجدانه سبب تداوم اين مهم شود.
وي اظهار داشت: بايد با استخراج نقاط مثبت هنر اصيل و ريشه‌دار معماري كه سبب ماندگاري چند هزار ساله بعضي از بناها و سازه‌ها شده است و تلفيق آن با علم نوين، شيوه‌هاي جديد و به‌روز به حد ايده‌آل و مطلوب صنعت ساخت‌وساز برسد تا سه عنصر اصلي كميت، كيفيت و اقتصاد مهندسي ارتقا يابد.
دوره آموزشي فناوري‌هاي نوين در صنعت ساختمان توسط شوراي فني خراسان جنوبي و با همكاري سازمان نظام مهندسي، اداره كل مسكن و شهرسازي، دفتر آموزش و پژوهش استانداري و انجمن شركت‌هاي ساختماني به مدت دو روز در محل سالن ذوالفقار حوزه معاونت عمراني استانداري براي مجريان و كارشناسان دستگاه‌هاي اجرايي استان برگزار كه در پايان گواهي معتبر به شركت‌كنندگان اعطا مي‌شود.
انتهاي پيام/غ30/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها