عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كاهش اثرات تحريم‌ها از اقدامات ويژه اتاق بازرگاني بود

كاهش اثرات تحريم‌ها از اقدامات ويژه اتاق بازرگاني بود
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:27 ب.ظ

عضو هيئت مديره اتاق بازرگاني اصفهان:
كاهش اثرات تحريم‌ها از اقدامات ويژه اتاق بازرگاني بود

خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره اتاق بازرگاني اصفهان گفت: جلوگيري از كاهش اثرات در تحريم‌ها و ايجاد فشار مضاعف از اقدامات ويژه اتاق بازرگاني بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، رضا خياميان شنبه شب در جمع خبرنگاران اصفهاني و در آستانه برگزاري دور هفتم كانديداتوري اتاق بازرگاني با اشاره به اينكه اتاق بازرگاني اصفهان به عنوان دومين اتاق در سطح كشور است، اظهار داشت: همچنين اين اتاق از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است.
وي با بيان اينكه كميسيون‌هايي كه در اتاق بازرگاني فعلي اصفهان وجود دارد از نظر تخصصي در سطح بالايي قرار دارد، گفت: بررسي موضوعات مختلف در اين كميسيون‌ها سبب حل بسياري از مشكلات و مباحث و حتي تجزيه و تحليل قوانيني كه در راستاي بررسي مباحث پيش روي تجار و بازرگانان است، مي‌شود.
عضو هيئت مديره اتاق بازرگاني به موقعيت‌هاي خاصي كه اتاق بازرگاني اصفهان براي حمايت از تجار و بازرگانان ايجاد كرده است، اشاره كرد و افزود: در شرايط تحريم اتاق بازرگاني اقدام به راه‌اندازي كميته‌اي با عنوان كاهش تاثيرات تحريم‌ها در توليد و تجارت براي بهبود شرايط موجود كرد.
وي ادامه داد: با تشكيل اين كميته اثرات تحريم‌ها و نحوه برخورد با اين تحريم‌ها و بررسي شرايط موجود براي تجار و بازرگانان اصفهاني بررسي و اقدامات لازم انجام ‌شد.
خياميان افزود: هدف از تشكيل اين كميته، جلوگيري از فشار مضاعف در شرايطي بود كه از طرف كشورهاي خارجي فشارهاي زيادي ‌به سمت بازرگانان داخلي وارد شده است.
وي تاكيد كرد: ايجاد كميته كاهش تاثيرات تحريم‌ها در توليد و تجارت سبب روان‌تر شدن واحدهاي اقتصادي در استان در شرايط بحران اقتصادي بود.
كانديداي دور هفتم اتاق بازرگاني در مورد عدم حضور برخي از مهره‌هاي اصلي در اين دوره انتخابات كه به دور از انتظار بود، تاكيد كرد: به دليل اينكه تفكر ما تشكلي است، عدم حضور يك نفر انسجام تيمي موجود را به هم نمي‌زند.
انتهاي پيام/صا20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها