عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ارسال 50 مقاله علمي به نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش

ارسال 50 مقاله علمي به نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:27 ب.ظ

مديركل تربيت ‌بدني قم خبر داد:
ارسال 50 مقاله علمي به نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش

خبرگزاري فارس: مديركل تربيت‌بدني استان قم از ارسال 50 مقاله برجسته علمي به نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، عباس جهان‌بيني در ديدار اعضاي اجرايي ستاد نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش با استاندار قم بيان داشت: استقبال نويسندگان، پژوهشگران و محققان از اين كنگره بسيار خوب بوده است و تاكنون از بين مقالات ارسال شده، اين تعداد به عنوان شاخص‌ترين‌ها انتخاب شده است.
وي بيان داشت: تلاش‌هاي انجام شده از سوي سازمان تربيت‌بدني، حوزه علميه و اداره كل تربيت‌بدني استان قم و همكاري كامل و قابل تقدير از سوي نهادهاي مرتبط سبب شده است تا آمادگي مطلوبي براي برگزاري هر‌چه بهتر نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش داشته باشيم.
مديركل تربيت‌بدني استان قم افزود: نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش از ساعت هشت صبح روز پنج‌شنبه پنجم اسفند ماه در تالار همايش‌هاي بين‌المللي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم برگزار مي‌شود و پذيراي مهمانان مختلف از حوزه علميه و ورزش كشور خواهد بود.
وي يادآور شد: در اين كنگره كه پيش‌‌بيني ما اين است كه از سطح علمي بسيار بالايي برخوردار باشد، بسياري از انديشمندان، پژوهشگران و نويسندگان صاحب‌نظر در امر تحقق هدف مهم ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش حضور خواهند داشت.
جهان‌بيني تصريح كرد: شركت كنندگان در اين كنگره در روز پنجم اسفند ماه از بيانات بزرگاني همچون آيت‌الله مقتدايي مدير حوزه‌هاي علميه، سعيدلو معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت‌بدني و بسياري از اساتيد ارزشمند حوزه و دانشگاه در باب ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش بهره‌مند خواهند شد.
وي عنوان كرد: شركت كنندگان در اين كنگره مقالات ارسالي خود به نخستين كنگره ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش را بر اساس موضوعاتي كه از سوي دبيرخانه كنگره مورد تاييد و اطلاع‌رساني شده است، آماده كرده و به اين كنگره فرستاده‌اند.
مدير‌كل تربيت‌بدني استان قم افزود: راهكارهاي ارتقاي فرهنگ ديني در ورزش، بررسي و شناخت مباني و جايگاه ورزش در اسلام، آسيب‌شناسي علل و عوامل موثر در افت ارزش‌هاي ديني در ورزش، تبيين فلسفه ورزش در نظام جمهوري اسلامي ايران و نقش نهادهاي اثر‌گذار در ترويج ارزش‌هاي ديني در ورزش موضوعاتي است كه مقالات بر اساس آن به كنگره ارسال شده‌اند.
وي با اشاره به همكاري نزديك حوزه علميه قم در برگزاري مطلوب اين كنگره، به ديگر نهادهاي مرتبط با برگزاري اين كنگره نيز اشاره كرد و بيان داشت: برگزاري اين همايش قطعا يك گام بسيار بزرگ در راستاي تحقق خواسته عموم جامعه يعني توسعه فرهنگ در ورزش كشور خواهد شد.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها