عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

از نتيجه بازي با ذوب‌آهن اصفهان راضي نيستم

از نتيجه بازي با ذوب‌آهن اصفهان راضي نيستم
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:27 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال نوجوانان صباي قم:
از نتيجه بازي با ذوب‌آهن اصفهان راضي نيستم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال نوجوانان صباي قم گفت: كسب سه امتياز از سه بازي براي ما رضايت‌بخش نيست به همين دليل از نتيجه‌اي كه در ديدار با ذوب‌آهن اصفهان كسب كرديم، راضي نيستم.

غلامرضا كاظمي شنبه شب در حاشيه بازي تيم نوجوانان صباي قم و ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بيان اينكه سه امتياز بازي امروز با ذوب‌آهن اصفهان براي ما حياتي بود، اظهار داشت: در مسابقات اين فصل ليگ برتر فوتبال نوجوانان كشور به دليل حضور تيم‌هاي قوي و سطح بالا، بازي‌هايي در سطح بالا را شاهد هستيم و به همين دليل بايد از مسابقه بعدي با تمركز بيشتري مقابل حريفان قرار بگيريم.
وي ادامه داد: با اينكه در خانه و در مقابل تماشاگران خودي بازي مي‌كرديم، بازي چندان آسان و ساده‌اي با ذوب‌آهن اصفهان در پيش نداشتيم، اما با جديت به دنبال سه امتياز بازي با ذوب‌آهن اصفهان بوديم و مي‌خواستيم اين تيم را در خانه شكست دهيم.
سرمربي تيم فوتبال نوجوانان صباي قم اظهار داشت: در دو بازي قبل برابر تيم‌هاي فوتبال نوجوانان مينوداروي شيراز و استقلال اهواز سه امتياز از برتري پرگل در ديدار خانگي برابر تيم مينوداروي شيراز در كارنامه داريم و اين براي صباي قم چندان شايسته نيست.
وي خاطرنشان كرد: بازي صبا در هفته نخست فصل جديد ليگ برتر فوتبال نوجوانان كشور با برتري ارزشمند 4 بر يك صباي قم در مقابل تيم نوجوانان مينوداروي شيراز در خانه همراه بود، اما صبا در هفته دوم در خارج از خانه نتيجه خوبي نگرفت و با حساب 3 بر صفر مقابل تيم فوتبال نوجوانان ذوب‌آهن اصفهان مغلوب شد.
كاظمي يادآور شد: با اين حال تا پايان مسابقات اين فصل بازي‌هاي زياد ديگري در پيش داريم و بايد در اين ديدار مقابل تيم ذوب‌آهن اصفهان تجربه كافي را به كار بگيريم و در بازي با تيم‌هاي ديگر با قدرت به ميدان رفته و قدر فرصت‌ها را به خوبي بدانيم.
وي افزود: در مرحله گروهي مسابقات ليگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌‌هاي كشور 16 تيم حضور دارند كه در دو گروه بازي‌هاي مرحله گروهي را به شكل رفت و برگشت برگزار مي‌‌كنند تا چهره تيم‌‌هاي صعود ‌كننده به مرحله بعد مشخص شود.
سرمربي تيم فوتبال نوجوانان صباي قم با اشاره به عملكرد تيمش در اين ديدار تصريح كرد: با اينكه صباي قم در بازي با ذوب‌آهن در ميان ناباوري و در شرايطي در خانه بازي مي‌كرد در پايان مغلوب شد‌ اما واقعيت اين است كه ذوب‌آهن مجموعه‌اي از بهترين‌هاي اين رده سني است اما تيم ما نسبت به سال گذشته تغييراتي داشته است.
صباي قم امسال در مسابقات ليگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌هاي كشور در گروهي دشوار با تيم‌هاي مطرحي همچون ذوب‌آهن اصفهان، تراكتورسازي تبريز و رقباي سرشناس ديگري هم‌گروه است و از سه بازي خود سه امتياز در كارنامه دارد و در مكان پنجم اين گروه جاي گرفته است.
انتهاي پيام/آ20/ح

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها