عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سوراني: شكست مقابل ذوب آهن از پيش طراحي شده بود

سوراني: شكست مقابل ذوب آهن از پيش طراحي شده بود
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:29 ب.ظ

گزارشگر اصفهاني، آباداني‌ها را تحقير كرد؛
سوراني: شكست مقابل ذوب آهن از پيش طراحي شده بود

خبرگزاري فارس: رئيس انجمن هواداران تيم فوتبال نفت آبادان گفت: به عقيده من باخت مقابل ذوب آهن اصفهان از پيش طراحي شده بود.

عباس سوراني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: تيم نفت آبادان در دهه هفتاد نيز يك بار با نتيجه 6بر2 در مقابل ابوسلم مشهد بازي را واگذار كرده بود و هواداران اين مجموعه اتفاقات اينچنيني در فوتبال را به خوبي درك مي‌كنند.
وي در همين خصوص اضافه كرد: اگر در يك مسابقه فوتبال معمولي اين باخت پر گل را پذيرا مي‌شديم به راحتي با اين موضوع كنار آمده و بازيكنان تيم را مي‌بخشيديم.
رئيس انجمن هواداران تيم فوتبال نفت آبادان افزود: ناراحتي ما از اين موضوع است كه تيم فوتبال نفت آبادان در روز مسابقه مقابل ذوب آهن اصفهان به خود باخت و در واقع مغلوب حريف نشد.
وي از مشكلات موجود در مجموعه صنعت نفت آبادان گفت و خاطرنشان كرد: به عقيده من شكست شش برصفر مقابل ذوب آهن يك باخت از پيش طراحي شده بود و اختلاف صنعت نفت در اين روز با حريف اصفهاني به هيچ عنوان به اندازه شش گل نبود.
سوراني تصريح كرد: بازيكنان تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان نيز چهار ماه است كه با مشكلات مالي مواجه هستندولي هيچ گاه تمرين‌هاي خود را تعطيل نكردند در حاليكه فوتباليست‌هاي تيم صنعت نفت در شرايطي مشابه با برگزار نكردن جلسه‌هاي تمريني، اين شكست تاريخي را رقم زدند.
وي با اشاره به عاملان اصلي اين باخت پر گل اضافه كرد: مديرعامل باشگاه صنعت نفت مقصر اصلي اين شكست است و به همراه وي دروازه بان مجموعه نيز در ناكامي‌هاي اخير بي تقصير نيست.
رئيس انجمن هواداران تيم فوتبال صنعت نفت افزود: اين شكست تاريخي و سنگين باعث شد كه گزارشگر سيماي مركز اصفهان با استفاده از واژه‌هايي به تحقير تيم محبوب ما دست بزند.
وي در پايان خاطرنشان كرد: همين امروزبايد به همت فرماندار، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مسئولان وزارت نفت، مشكلات تيم فوتبال صنعت نفت برطرف شود تا كار به روزهاي بحراني‌تر نكشد.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها