عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است

وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:29 ب.ظ

امام جمعه بروجن:
وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است

خبرگزاري فارس: امام جمعه بروجن گفت: وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حجت‎الاسلام غلامعلي حسين‎نژاديان شنبه شب در مراسم گراميداشت هفته وحدت در اين شهرستان با بيان اينكه امروزه استكبار در‌صدد ايجاد تفرقه در بين مسلمانان است، اظهار داشت: مسلمانان جهان بايد با هوشياري كامل در مقابل آنان ايستادگي كرده و از ارزش‌هاي اسلام و انقلاب دفاع كنند.
وي افزود: اين در حالي ا‌ست كه به بركت پيروزي انقلاب اسلامي و آغاز موج بيداري جهان اسلام، هر روز جلوه‌هاي محكم‌تري از وحدت و انسجام بين مسلمانان ديده مي‌شود و اين اتحاد هراس هر چه بيشتر دشمنان اسلام را به دنبال داشته و دارد.
حسين نژاديان در ادامه با اشاره به اقدامات ننگين اخير سران فتنه بيان داشت: آنچه كه در روز 25 بهمن با طراحي سران فتنه به بهانه‎‎اي واهي در كشور رخ داد و قلب همه دوستداران انقلاب اسلامي را جريحه‎دار كرد، دقيقا در راستاي اهداف و خواست دنياي استكبار از جمله آمريكا و رژيم صهيونيستي است.
امام جمعه بروجن راهپيمايي در راستاي اعلام حمايت از خيزش مردم مصر و تونس را يك ترفند و دسيسه از سوي فتنه‌گران براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي عنوان و خاطرنشان كرد: مگر نه اينكه ملت بزرگ ايران همدل و منسجم با نمايشي ميليوني و حماسي در روز 22 بهمن حمايت خود را از قيام مصر و تونس اعلام كرد و ديگر چه نيازي به اين برنامه كور بود.
حسين‌نژاديان افزود: مشخص نيست چرا عده‎اي مي‎خواهند خود را از صف و جماعت ملت جدا كنند.
وي ادامه داد: اين اقدام فتنه‎گران مايه تعجب و البته تاسف است چراكه آنها تا ديروز شعار نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران سر مي‌دادند اما امروز به يك باره به فكر حمايت از مردم مصر و تونس افتاده‎اند.
وي افزود: مردم ايران آگاه هستند و مي‎دانند اين اقدام و برنامه فتنه‎گران نه در حمايت از مردم مصر و تونس بلكه در جهت منافع دنياي استكبار و اميال خودشان است.
حسين‎نژاديان افزود: وقايع 25 بهمن و هماهنگي‌هايي كه از قبل بين فتنه‌گران و محافل بيگانه و لندن نشينان شده بود مهر تأييد ديگري بر همبستگي عوامل فتنه با عناصر خارجي است.
وي تصريح كرد: كروبي و موسوي يك بار ديگر با اين اقدام خود مردم را عصباني كرده و براي هميشه جنبش به اصطلاح سبز خود را در اين كشور كور كردند.
حسين‏نژاديان تأكيد كرد: سران فتنه به دليل مقابله با نظام و قانون اساسي، اقدام عليه امنيت ملي، ريختن خون مردم و ضربه زدن به حيثيت نظام بايد در برابر مردم و قانون پاسخگوي رفتار ننگين خود باشند.
وي تصريح كرد: وظيفه قوه‌قضائيه درباره اقدامات فتنه‌گران كاملا مشخص است و خواست همه مردم از دستگاه قضايي برخورد جدي و قاطع با سران فتنه است و از اين رو ديگر هيچ گونه كوتاهي در اين راستا پذيرقته نيست.
حسين نژاديان با بيان اينكه تلاش فتنه‌گران نمي‌تواند خدشه‌اي به نظام مردم‏سالارانه ديني ايران اسلامي وارد كند، خاطرنشان كرد: ملت بزرگ ايران امروز با بصيرت كاملي كه دارد، لحظه‌اي حمايت خود را از نظام و ولايت فقيه كم نخواهد كرد.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها