عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است

وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:29 ب.ظ

امام جمعه بروجن:
وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است

خبرگزاري فارس: امام جمعه بروجن گفت: وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حجت‎الاسلام غلامعلي حسين‎نژاديان شنبه شب در مراسم گراميداشت هفته وحدت در اين شهرستان با بيان اينكه امروزه استكبار در‌صدد ايجاد تفرقه در بين مسلمانان است، اظهار داشت: مسلمانان جهان بايد با هوشياري كامل در مقابل آنان ايستادگي كرده و از ارزش‌هاي اسلام و انقلاب دفاع كنند.
وي افزود: اين در حالي ا‌ست كه به بركت پيروزي انقلاب اسلامي و آغاز موج بيداري جهان اسلام، هر روز جلوه‌هاي محكم‌تري از وحدت و انسجام بين مسلمانان ديده مي‌شود و اين اتحاد هراس هر چه بيشتر دشمنان اسلام را به دنبال داشته و دارد.
حسين نژاديان در ادامه با اشاره به اقدامات ننگين اخير سران فتنه بيان داشت: آنچه كه در روز 25 بهمن با طراحي سران فتنه به بهانه‎‎اي واهي در كشور رخ داد و قلب همه دوستداران انقلاب اسلامي را جريحه‎دار كرد، دقيقا در راستاي اهداف و خواست دنياي استكبار از جمله آمريكا و رژيم صهيونيستي است.
امام جمعه بروجن راهپيمايي در راستاي اعلام حمايت از خيزش مردم مصر و تونس را يك ترفند و دسيسه از سوي فتنه‌گران براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي عنوان و خاطرنشان كرد: مگر نه اينكه ملت بزرگ ايران همدل و منسجم با نمايشي ميليوني و حماسي در روز 22 بهمن حمايت خود را از قيام مصر و تونس اعلام كرد و ديگر چه نيازي به اين برنامه كور بود.
حسين‌نژاديان افزود: مشخص نيست چرا عده‎اي مي‎خواهند خود را از صف و جماعت ملت جدا كنند.
وي ادامه داد: اين اقدام فتنه‎گران مايه تعجب و البته تاسف است چراكه آنها تا ديروز شعار نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران سر مي‌دادند اما امروز به يك باره به فكر حمايت از مردم مصر و تونس افتاده‎اند.
وي افزود: مردم ايران آگاه هستند و مي‎دانند اين اقدام و برنامه فتنه‎گران نه در حمايت از مردم مصر و تونس بلكه در جهت منافع دنياي استكبار و اميال خودشان است.
حسين‎نژاديان افزود: وقايع 25 بهمن و هماهنگي‌هايي كه از قبل بين فتنه‌گران و محافل بيگانه و لندن نشينان شده بود مهر تأييد ديگري بر همبستگي عوامل فتنه با عناصر خارجي است.
وي تصريح كرد: كروبي و موسوي يك بار ديگر با اين اقدام خود مردم را عصباني كرده و براي هميشه جنبش به اصطلاح سبز خود را در اين كشور كور كردند.
حسين‏نژاديان تأكيد كرد: سران فتنه به دليل مقابله با نظام و قانون اساسي، اقدام عليه امنيت ملي، ريختن خون مردم و ضربه زدن به حيثيت نظام بايد در برابر مردم و قانون پاسخگوي رفتار ننگين خود باشند.
وي تصريح كرد: وظيفه قوه‌قضائيه درباره اقدامات فتنه‌گران كاملا مشخص است و خواست همه مردم از دستگاه قضايي برخورد جدي و قاطع با سران فتنه است و از اين رو ديگر هيچ گونه كوتاهي در اين راستا پذيرقته نيست.
حسين نژاديان با بيان اينكه تلاش فتنه‌گران نمي‌تواند خدشه‌اي به نظام مردم‏سالارانه ديني ايران اسلامي وارد كند، خاطرنشان كرد: ملت بزرگ ايران امروز با بصيرت كاملي كه دارد، لحظه‌اي حمايت خود را از نظام و ولايت فقيه كم نخواهد كرد.
انتهاي پيام/صا10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها